Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Усе в навколишньому світі має цінність. Все, предмети, ідеї, почуття можуть бути важливими і звичайно ж життя

Отредактирована 16 ноября, 0:20 Просмотров: 76 Комментариев: 0


Усе в навколишньому світі має цінність. В
се, предмети, ідеї, почуття можуть бути важливими і звичайно ж життя. Але цінність не є частиною самих предметів і ідей. Цінність, як суб'єктивне переживання, виникає лише в голові людини і залишається там. Та з моменту своєї появи починає керувати поведінкою, а часто й повністю контролювати.

Деякі цінності унікальні і характерні лише для однієї єдиної людини. Це може бути дерево, посаджене тридцять років тому. Можливо, це дерево, окрім цієї людини ні для кого не представляє особливої цінності.

Деякі цінності характерні для певної групи людей, національний прапор - цінність для патріотів країни. Наявність загальних цінностей дозволяє встановити ефективніші стандарти взаємодії між людьми, будь то сім'я, компанія, партія чи країна.

Деякі цінності являються загальнолюдськими.Таких цінностей не може бути багато, точний їх список до кінця невідомий, оскільки його отримання пов'язане з глибоким вивченням усіх народів і культур. Проте, хочеться сподіватися, що людське життя, збереження навколишнього середовища потраплять в число загальнолюдських цінностей.

Особисті цінності пронизують усе життя окремої людини, а разом з тим і усе суспільство. Знання законів, за якими виникають, існують особисті цінності, відкриває горизонти розуміння психології особистості і психології спільнот.

Пожаловаться
skorovesna ограничил круг пользователей, которые могут комментировать заметку
Комментариев (0)