Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Якщо мовчати, то на голову вилізуть

Отредактирована 29 декабря´20 10:24 Просмотров: 79 Комментариев: 0

Цю тему можна було б дуже довго обговорювати. Кажуть: хочеш знайти винуватого, шукай кому це вигідно. Ще не закінчилися місцеві вибори, а усі вже натякають про якісь дострокові вибори. І цим людям, схоже, не потрібні соцмережі. Хочеться нагадати усім про деякі переміни, які сталися в країні, особливо в інформаційній сфері. Усі знають, що відбувся перерозподіл інформаційного простору, частина телеканалів змінила своїх власників. І одразу ж змінилися акценти і подача інформації, а от з інтернетом все набагато складніше.

Зараз все частіше чую про шкідливість соцмереж і ось таких платформ, де люди мають можливість писати те, що хочуть. Особисто я все частіше чую: ти, що хочеш показати який ти начитаний? Ні, нікому, нічого я не хочу показувати. Надоїло, але ще більше надоїло хамство і безпрєдєл. От і мусиш нагадувати окремим людям, про загальноприйняті закони і норми. Розповідати, як прийнято робити, нагадувати як десь, колись люди вирішувати схожі проблеми. Розумію, багатьом це не подобається, бо вони звикли до “шо хочу, то ворочу…” Але блокувати і закривати інтернетресурси – це не вихід.   

Страшенно втомився від конфліктів, але знову "заділи за живе". Саме тоді почали опускати планку стандартів діалогу. Сподівався, що цей блог допоможе зясувати спірні питання, думав рідко буду ним користуватися. Але далі більше, цинізм окремих людей почав вражати. Почали опускатися до відкритих провокацій. І хто? Чемні, можна сказати інтелігентні люди, які по крайній мірі хочуть, щоб усі їх такими вважали. І немає там ніякої політики і ідеології, про які дехто згадує. В них одна ідеологія – завжди бути біля корита. Не зїм то понадкушую, але інших відштовхну і нічого їм не дістанеться. Причина усіх проблем корупція і дурні, навіть не стільки корупція, як злодійкуваті дурні. Люди опинилися не в той час не в тому місці. Граючи на їх слабостях (бажанні грошейі влади) цих людей, швидше за все, вкотре використають, як корисних дурнів. І знову зіллють після того, як вони зроблять усю брудну роботу.

Далі ще більше, на світ божий почали вилазити на стільки одіозні особистості – люди, про яких усі давно забули. Вони втратили посади, які дозволяли зловживати службовим становищем, але тепер вони знову при владі. Зараз вони вже навіть не заморочуються, почали згадувати совок. Знову лякають психушками, і не просто лякають, а почали гробити здоровя. Не встигаєш отямитися, як наносять черговий удар по твоєму здоровю. Ти або мовчки слухаєш і виконуєш їх накази, або тебе карають.

А мовчати не можна, якщо мовчати, то вони на голову вилізуть. Роками мовчав, думав вони схаменуться і покаються. Втратив майже все: час, здоровя й те, що роками заробляв. Не хотіли щоб вами маніпулювали - щоб вас гарно дурили і повільно оббирали, то вас будуть жорстко карати і відкрито грабувати. Якась безвихідь…

Пожаловаться
skorovesna ограничил круг пользователей, которые могут комментировать заметку
Комментариев (0)