Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

БАЙКА "ПСИ"

4 января, 12:36 Просмотров: 55 Комментариев: 0

В селі у господаря жили два пси. Довелося якось повз ворота проїздити незнайомцеві. Один пес вискочив, погавкав, доки чоловік не зник з очей, і повернувся до двору.

— Що ти з цього маєш? — спитав другий.

— У всякому разі не так нудно,— відповів той.

— Але ж не всі переїжджі, — сказав розумний, — такі, щоб їх мати за ворога нашого господаря. Коли б так, то і я б служби своєї не занедбав, гавкав, хоч і ще з минулої ночі мене непокоїть пошкоджена вовчими зубами нога. Собакою бути — це річ непогана, а от даремне брехати на кожного — зле.

Сила: Розумний чоловік знає, що ганити, а дурний базікає без пуття.

Сковорода Григорій Савич 


Чому вирішив нагадати про цю байку? Бо сусідські собаки щодня ось так завивають. От і сьогодні з ранку підвивали, тому самі на себе ображайтеся, шановні. Якось ось так вила сусідська собака, вона інколи годинами завиває. Стемніло, думаю піду подивлюся, що там таке. Підхожу до сусідських воріт і неповірите! Темно, стоїть сусідка, щось там робить і рукою до собаки махає - дражнить, а та гавкає аж захрипла. Те саме роблять й інші, бо й в них собаки ось так виють, по черзі і разом. Це не собаки виють – це виють біси, які вселилися у хазяїв цих собак. Я з вами перегавкуватися не хочу і сваритися не буду, бо надоїло. Краще розповім людям, щоб знали, що й таке буває.   

От є тут кілька бабусь, які просто жити не дають, бо їм нудно. Одна прикривається своїм внуком, інша ще й чоловіком внучки. Їх вже й лічили, то після того вони трохи були притихли. А вчора знову прибігала ця бабця, яка полюбляє одівати яскраві хустини, після чергової їх пакості. Якщо їх лічили, то один раз вже визнали те, що вони хворі. Вони вже не раз підставляли своїх дітей і внуків, які нарешті зрозуміли усю абсурдність того, що творять ці неадекватні бабці. Тоді, як їх лічили тут ніхто не бігав і собаки не вили. Якось вийшов тоді на вулицю, стемніло, тихо – благодать… Думаю, що знайдуться люди, які підтвердять мої слова – те, що без них тоді тут було спокійно. Як тільки вони вернулися одразу ж усе загуло, завертілося, всі знову забігали. І це ще один доказ того, що саме ці люди усім тут заправляють.

Поясню, що вивело їх з рівноваги, чому вони забігали мов навіжені. А вивела їх ось ціслова: "Погуляю Та любую пошукаю". Ну кого ти будеш шукати? Ти будеш нашим наймитом, ми тобі знайдемо наймичку і будете нам наймитів плодити, спину на нас гнути. Ось так вони до всіх ставляться, нікому жити не дають. Усіх пересварити, стравити: чоловіка з жінкою, батьків з дітьми… Лише так ось ця кучка аферистів може тримати в руках велику громаду. Мене вони взагалі з усіма намагаються посварити. Недавно була чергова спроба налаштувати проти мене людей. Робилося це грубо майже відкрито, люди знають хто за цим стоїть, але бояться їх. Минув час, люди трохи заспокоїлися і я зробив крок назустріч – спробував помиритися. То он якою була реакція цих пройдисвітів, он чого вони найбільше бояться – вони бояться миру і злагоди серед людей: в сімї, на вулиці, в громаді. Це ще один доказ того, що усе це було влаштовано ними. Цих доказів вже хоч відбавляй, але я ще раз нагадаю людям, щоб вони не забували хто це все робить. Ці провокатори не криються, але за все доведеться відповідати.Доказів достатньо, залишилося лише дочекатися тих, хто зверне на них увагу. Раніше чи пізніше за все доведеться відповідати, через рік, два чи п’ять…  

Є люди, які як той пес без причини не гавкають і не бігають. А якщо хтось ось так бігає то це або ура-патріоти, або провокатори, або ті хто потрапив під їх вплив. Бо нормальні, розумні  люди мовчки роблять свою справу. Таку людину інколи не затягнеш на якусь посаду, бо вона розуміє, що влада – це тягар і відповідальність. Такі люди готові ділитися владою, а значить і відповідальністю. Є інші люди, яким завжди мало влади – це безвідповідальні люди. Шукати винуватих і переводити стрілки на інших – це єдине, що вони вміють робити. Щоб вони не зробили в них завжди винуватий хтось, але не вони самі. Я б радив задуматися тим, хто очолює відомства, до яких намагаються примазатися такі провокатори. Задуматися і зважити: яка користь від цих людей? Вони спочатку самі ж створюють проблеми, а потім щось вимагають за вирішення цих проблем.

Ото дійсно молоді думки-гадонькине мають, в'ються-гнуться та співають...” А старе задубіло, глухе, сліпе, немічне, закриває світло молодому, не дає прорости і піднятися. Немічні, розуміють, що їх час минув, але опираються, роблять шкоду. Маразм! Нагадування про це теж їх виводить з себе, бо є люди, які звикли командувати і ламати інших через коліно. Не всі старі люди ось такі, переважна більшість розуміє, що вони немічні і мусять покладатися на силу і розум молодих, здорових. Які добре чують, бачать і розуміють, що в світі діється. Такі стосунки в сімях, де є злагода, де панує довіра і любов. На жаль не у всіх сімях такі взаємовідносини…

Теги: байк
Пожаловаться
skorovesna ограничил круг пользователей, которые могут комментировать заметку
Комментариев (0)
Реклама