Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Чути одне одного з півподиху і розуміти з півслова

23 января, 0:31 Просмотров: 62 Комментариев: 0

Добре, коли є про що поговорити. А ще краще – коли є про що помовчати разом. Це, напевне, і є любов, дружба, щастя – коли для того, щоб було добре, не обов’язково заповнювати простір між двома людьми словами, жестами, діями. Коли не треба приколів, розумних фраз і взагалі якогось шоу, щоб людям було приємно поруч. Чути одне одного з півподиху, розуміти з півслова – це все про те ж, про цей дослівний і безслівний зв'язок між людьми.

Дуже багато людей починають нервуватися, коли у розмові раптом западає пауза. І починають говорити абищо, іноді навіть цілковиті дурниці, тільки б не мовчати. Тільки б змусити тебе знову і знову своїми відповідями на запитання проганяти тишу навколо. Можливо, вони комплексують з приводу своїх ораторських здібностей чи здатності бути цікавими співрозмовниками. Може, бояться почути стукотіння серця у власних вухах, чи власні думки, які зявляються у голові у миті тиші. А, може, бояться усвідомити, що, крім слів чи дій, вас більше нічого не єднає. Бо, як-не-як, комфортно мовчати можна лише поруч із рідними або ж із близькими людьми.

Можливо навіть провести тест – на почуття. Перевірити, як поводитиметься співрозмовник і що будете відчувати ви, коли раптом урветься ниточка розмови. Результатів може бути два. Якщо, коли уривається ниточка, ви не почуваєтеся ніяково – значить, вас єднає щось більше, ніж просто слова, дії чи навіть ввічливість. А якщо вам не по собі, якщо зявляються думки на кшталт нам немає про що поговорити,то скільки б спільних інтересів ви не виявили, які б канати ви не намагалися протянути, щоб втримати біля себе цю людину, нічого не вийде: їх завжди можна буде буде розірвати. І тоді, якщо сила тяжіння не втримає вас разом, ви розійдетеся кожен у свій бік.

Часто буває, що люди мовчать не тому, що не люблять ворушити язиком а тому, що люблять послухати тишу – ззовні і всередині себе; люблять подумати. Люблять мовчати поряд з близькими людьми – щоб зосередитися на відчуттях і насолодитися атмосферою довіри, тепла, затишку, любові, взаємоповаги.

Якщо ти знаєш, про що поговорити з людиною, - це ознака взаємної симпатії. Якщо вам є про що разом помовчати – це початок справжньої дружби. Інколи варто помовчати, щоб дати висказатися іншим. Щоб не сваритися з ними і не опускатися до їх рівня. Нехай скажуть усе, що думають і покажуть все на що здатні…

Мне нравится! Понравилось: 2
Пожаловаться
skorovesna ограничил круг пользователей, которые могут комментировать заметку
Комментариев (0)