Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Бережіть... чоловіків

26 февраля, 0:57 Просмотров: 58 Комментариев: 0

 Ви помітили, що ми значно частіше говоримо про жінку. Приділяємо більше уваги її здоров'ю, красі, умінню бути доброю господинею і домаш­ньою цілителькою. Та чи спра­ведливо забуваємо у цьому плані про чоловіків? Отож час звернути і на них пильнішу ува­гу. Але...То, власне, продов­ження тієї ж теми. І цього разу ми хочемо допомогти жіноцт­ву, порадити, як воно має піклуватися про своїх коханих чоловіків. Щоб постійно підтримувати імідж сильного і надійного друга, ніжного й палкого кохання, турботливо­го батька і чоловіка. Кожна з нас, певне, помічала, яким без­помічним, нетерплячим стає представник сильної половини, коли в нього десь раптом за­болить.Тому поговоримо про те, як уберегти наших мужчин від хвороб. Бо хто ж заперечить, що ключі від їх здоров'я в руках у жінки.

Як і де пролягає шлях до серця чоловіка, знають усі. Так от: стан його здоров'я за­лежить також від того, як він харчується. Запитайте в тих, кому сьогодні 60-70 і більше років, як колись починав ра­нок мужчина, особливо на селі. І почуєте: неодмінно з'їдав мис­ку свіжого наваристого (якщо то не був піст) супу чи борщу, випивав кварту кваші. І до обіду добре почувався, був бадьорим і сильним. А що нині він їсть з ранку? Похапцем бутерброд, запиває кавою, «закушує» ци­гаркою. Отож і сумна виходить статистика. Після сорока, а бува й раніше, обсідають болячки. Тому якщо вже й бутер­брод, то хоч із салом. Адже наукою доведено, що воно — продукт жовчогінний і жовчо-утворюючий. А відтак є гаран­том здорової печінки, профілактичним засобом жовчо-кам'яної хвороби.

Запам'ятаймо перше пра­вило: раз на день обов'язково їсти рідке. До того ж борщ, ска­жімо, варіть неодмінно з ква­солею, щедро кладіть у нього зелень, особливо селеру. Вона робить чоловіка бадьорим, підтягнутим, впевненим у собі... і не байдужим до жіночої кра­си.

Наші предки небезпідстав­но в усі супи, борщі, салати обов'язково додавали ще й пастернак. Він дає і фізичну, і саме чоловічу силу. Щоденно на столі має бути хрін.З'їдати його треба не більше столової ложки, аби не подразнювати стінок шлунка. Їстимеш хрін, не матимеш остеохондрозу, вжи­ватимеш селеру — не скаржитимешся на подагру. До речі, селера виводить з організму солі сечової кислоти, які осі­дають переважно у нижніх кінцівках. А проти солей ка­лію, що відкладаються у верхній частині хребта, знову таки добре зараджує хрін.

 


 

Пожаловаться
skorovesna ограничил круг пользователей, которые могут комментировать заметку
Комментариев (0)