Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Раніше я намагався у всьому розібратися…

28 февраля, 5:57 Просмотров: 61 Комментариев: 0

 На нашій вулиці постійно щось трапляється, а рядом на сусідній ситуація зовсім інша. Там і спокійніше, і чоловіків залишилося майже стільки ж як жінок. Ніби й не було війни, але на нашій вулиці залишилися переважно жіночки без чоловіків. Це все триває роками, за цей час хтось вже виріс і кудись вибрався, а інших, як я вже казав не стало… Життя не стоїть на місці, часу не зупиниш, а людей не повернеш. Ще зовсім недавно тут творилося взагалі щось неймовірне, усі ніби збожеволіли. Зараз трохи заспокоїлися, але залишилася групка людей, які не хочуть миритися з цією реальністю. Кажуть: цирк поїхав, а клоуни залишилися, то це про них. Когось не стало, хтось вибрався кудись далеко, комусь це надоїло і він, кинувши усе, просто втік з вулиці чи його вижили. А ці живуть ніби нічого й не змінилося, точніше, не зважаючи ні на що, вони нічого не хочуть міняти. Хитріші свого часу взяли все, що змогли, конвертували це в щось відносно легальне і з того вже живуть. А за брудну роботу платять іншим, тим, хто готовий ризикувати і підставлятися сам чи готовий підставляти інших. Нерозумні ж й далі хочуть заробляти, як і раніше, хоча вже не раз попадалися зі своїми дешевими провокаціями. На щось більше не здатні, а відмовлятися від цихзаробітків не хочеться. От і виживають тебе з дому, на замовлення інших, хочуть пустити з торбою посвіту, продати в найми.

Так от, залишилися тут кілька цих бабусь, але спокійно жити вони не можуть. Постійно щось організовують, конфліктують і навіть воюють між собою. Раніше я намагався у всьому розібратися, хто правий, а хто винуватий. Це до недавно так було, в подробиці вдаватися не буду, але події, які відбувалися тут останні кілька місяців, відбили в мене охоту вручатися в їх справи. Точніше не самі події, а висновки, які я після усього цього зробив. Останнім часом у тому, що роблять ці люди все менше здорового глузду. Складається враження, що ці конфлікти тільки й для того організовують, щоб тебе самого у них втягнути. Щоб змусити грати по їх правилах у видумані ними ж ігри. Хтось просить втрутитися, хтось скривджений ледве не плаче, хоча їх не раз про це все попереджали.  

Чим далі тим частіше згадую старе кіно свадьбав малиновке”. Там теж в селі залишилися одні жіночки: Комариха, Триндичиха... А головою на селі був дід Нечипор, до якого вони якось прибігли, щоб той їх розсудив (солодке чи кисле молоко…). Хитрий дід випив усе молоко - позбавився причини конфлікту і сказав, що не розібрав. Тоді через те молоко ледве усе село не пересварилося і зараз відбувається щось схоже. Фільм радянський, але життєвий і цікавий, такі й зараз люди дивляться. А згадав про нього лише для того, щоб люди краще зрозуміли ситуацію, яка в нас тут склалася. 

До речі про молоко, сюди по нього бог знати звідки пруться. Якесь воно особливе чи люди просто шукають привід лишній раз навідатися. Щоб дати вказівки чи самому щось вткнути. Є серед цих любителів молока люди заможні, які вміють збирати вершки з молока, бажано з чужого і непомітно. Звикли віджимати сир з молока”, а те, що залишилося – сироватку пропонують тобі за ціною молока. Вони роками ось так віджимали усе, що могли – витягували з тебе і твоєї сімї соки. Вони б і далі це робили, але життя не стоїть на місці, відбуваються зміни і не всім до смаку ось ці брудні ігри. Хоча це й не припиняється, але тобі кажуть: ми розібралися і те жахіття залишиться в минулому. Насправді ж в людей просто вже немає можливості: шантажувати, залякувати... Це гарна міна при поганій грі, яку вони тихенько програють. 

До цього було відносно спокійно, але тільки потеплішало і знову вони почали збиратися під вікнами. Постійно про щось нагадують чи натякають. Бабы знаете какой народ - cпробуй розкажи, що вони роблять і хто за цим стоїть, то таке почнеться. Не подарують навіть якщо так саме як вони лише про щось натякнеш. Тому я і вирішив не нагнітати ситуацію, а просто ділився цікавими статтями інших авторів. Кажуть: криза жанру, сміття… Я не згоден, про деякі речі людям потрібно періодично нагадувати, багатьом це було корисно прочитати, та й автори науковці, психологи. Це було б смішно, якби не було б так сумно. Я вважаю, що краще б люди читали такі статті, а не про те, як і чому вони не можуть помиритися…

Пожаловаться
skorovesna ограничил круг пользователей, которые могут комментировать заметку
Комментариев (0)
Реклама