Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Після(роз)мова

11 декабря´05 14:33 Просмотров: 450 Комментариев: 6
Точніше розмова, що сталася після розмови з однією людиною. А розмова ця була з мамою і обговорювали ми з нею теорію Дракона.
Хочу зробити маленький екскурсь down the memory lane. Колись, бувши ще маленькою дівчинкою, я зрозуміла: не втопчеш в багно свою подругу - вона втопче тебе. Після того подруг немає. Є люди, до яких на дану мить ставлюся добре. А от що буде завтра - не знаю. Потім я зрозуміла: не станеш незалежною від батьків - зроблять з тебе типовий продукт нашого пострадянського суспільства. Далі прийшла інша думка: не відірвешся від суспільства - не станеш тим, ким хочеш бути. Звісно, батьки про ці роздуми не знають - інфаркт би отримали, якби дізналися.
Так от, сьогодні зранку вирішила обговорити цю теорію з мамою і дізнатися її думку. Вийшло, що вона - типовий овоч, бо усе це розуміє, але навіть думати про це не хоче. Вона не розуміє, як можна жити з усвідомленням відсутності друзів.
Спробуйте уявити її враження після моєї заяви, що поки-що мені бути драконом не потрібно, але в душі я саме така, і що після закінчення інституту я відкину усі рамки і буду йти до своєї мети незважаючи на перешкоди, якими б вони не були.
Людина, що змусила мене замислитися над цим питанням, спочатку запитала мене про мої погляди. А потім запитала "Хіба ти сама не дракон?" І я зрозуміла, що до цього стану підійшла вже дуже близько. І от тепер думаю, чи варто себе стримувати далі?
Пожаловаться
Комментариев (6)
Отсортировать по дате Вниз
Ole-G    11.12.2005, 17:09
Оценка:  0
Ole-G
Але ж є різниця між жити і виживати. Тисячі років метою людини було одне - вижити. Навіть зовсім, відносно, недавно, під час Голодомору 1932-33 років, чи, коли мого діда заслали в Сибір на 20 років за "буржуазний націоналізм" (моїй бабці тоді було, м'яко кажучи, несолодко).
Водночас зараз часто буває, коли людина має все, але вона гроша не варта, бо не має жадної мети. Вона просто жиє, бо жиє...
І всьо...
Ole-G    11.12.2005, 16:50
Оценка:  0
Ole-G
Стосовно мети. В мому розумінні мета - те, чого ще треба досягти. Мета просто жити - безглузда (вона має глузд хіба що для неживих). Звісно, вона має право на існування, але такі цілі позбавляють мотивації рухатись уперед.
Greeny_girl    11.12.2005, 16:50
Оценка:  0
Greeny_girl
Я знаю багато таких людей. Для них головне - навіть не жити, а вижити. Бо вони слабкі.
Ole-G    11.12.2005, 16:44
Оценка:  0
Ole-G
Але ж тоді питання взагалі виглядає для мене незрозумілим. Тоді кожна людина й так є сама собою, а значить їй нема чого прагнути "бути собою".
Ole-G    11.12.2005, 16:22
Оценка:  0
Ole-G
"I want to be a hunter again"///

Ти хочеш стати драконом? А чи не думала Ти, що те бажання якраз і може бути продуктом того суспільства, від якого Ти хочеш відірватись? Головне гасло матеріялістичного Заходу - "Будь собою". Мені видається, що Ти якраз подумала, що "треба самій керувати своєю долею", а оскільки "сама підійшла до стану дракона", то "треба попри все іти до своєї мети". Молодець!
Головне, що у Тебе Є мета. Інакше життя втрачає сенс...
Greeny_girl    11.12.2005, 16:22
Оценка:  0
Greeny_girl
Мета є в усіх. Навіть просто жити - теж мета. А от яка воне - це вже інша річ. А "ставати" чи "бути" - дуже розрізнені поняття. Я не можу стати кимось.. Треба просто бути.

Just be...
Реклама
Реклама