Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Не сыпь мне соль на рану...она еще болит..

13 декабря´05 12:50 Просмотров: 456 Комментариев: 4
"Хто сипле сіль у рану, тому я кажу йти...питається про справи, а хоче вбити!!!" цю пісеньку весь час наспівую...якось вона дуже вдало мені в настрій вписалась..певні події примусили замислитися на тему довіри до людей, зокрема до тих, що намагаються наблизитись до розряду друзів...треба пильніше придивлятися до свого оточення, щоб потім не бути шокованим, бо такого роду стрес зрештою може навіть у депресію якусь вилитись, а кому то треба?..В мене була злість..спочатку.Потім жаль.А тепер мені всьо однофігствєнно.В даний момент ця позиція здається найзручнішою, та якщо байдужим бути так комфортно...чи не може раптом статися такого, що язвикну? До зачерствіння один крок...як його не зробити? Ми сприймаємо образ пофігіста як щось до болю рідне...мало того, ставитися до всього "ніяк" навіть модно..Це так само безглуздо, як голосувати на виборах "проти всіх"--від цього нічого не зміниться, а ми зайвий раз підкреслюємо те, що просто не знаємо відповідей на купу запитань...ми зростаємося зі своїми іміджами і масками...з ними ми сильні, круті і непереможні...на людях.А наодинці з собою у нас апатія, неврози, розчарування в житті і все таке решта.Від цього можуть порятувати хіба близькі люди.Знову ж --друзі.Коло замикається.
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
Ахдаох  (аноним)  16.12.2005, 15:14
Оценка:  0
Ахдаох
=)))))))))цитуть=)))))))
Шумка!    16.12.2005, 15:14
Оценка:  0
Шумка!
до речі, я таки правда постійно наспівую vint song...а ще я купила книжечку про менеджмент у шоу-бізнесі :))
Ахдаох  (аноним)  16.12.2005, 15:13
Оценка:  0
Ахдаох
Десь так років у сорок можна буде сказати про людину: "це мій друг". А до того - нєа. (напевно) такі вже люди є. А бути порфігістом - не модно. так просто легше оцінювати ситуацію зі сторони і вчитись. Вчитися жити =) (вроді)
Шумка!    16.12.2005, 15:13
Оценка:  0
Шумка!
Ти дуже глобально мислиш, а шо як хто до сорока років не доживає, га?...а пофігістами зараз називаються всі кому не ліньки, навіть, якщо їх світосприйняттю то не відповідає...Дома пагаварім :)))
Реклама
Реклама