Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Маленькі тріумфи

14 декабря´05 22:49 Просмотров: 416 Комментариев: 3
Мені сказали, що не маю боятися привертати увагу і ховати себе у джинси та светри. Мені порадили просто чітко казати "ні"
Ось уже другий день продовжуюся мої маленькі тріумфи. Сівши на жорстку дієту, зробивши декілька процедур і т.д. за тиждень побачила у дзеркалі іншу людину - щічки рум*яні, в очах блиск, одяг не тріщить!. Просто клас.
Вчора випала можливість випробувати свою нову зовнішність на хлопцях, що ніколи не бачили мене ні у спідниці, ні на підборах. Результат був вражаючий...
....Перше, що я помітила, були три пари очей, що захоплено дивились на мене. Вже потім я зрозуміла, що це мої знайомі. Самі себе вони називають "збоченими гетеросексуалами". З одним із них я один раз грала в теніс. З рештою декілька разів пила каву в "Магніті" - ресторані навпроти нашого інституту. Я не пам*ятаю жодного разу, щоб вони ТАК наполягали на моєму приєднанні до них. І це був мій перший маленький тріумф. Мене перестали розглядати як шмаркату студенточку і побачили моє інше обличчя.
Сьогодні я теж вирішили виглядати класно. Яскраво-помаранчевий жакет, високі підбори, тоб без бритель і джинси, але які джинси!..
Почалося усе з Фон дю. Мене помітили усі. Якщо б я приймала усі запрошення або випила хоча б половину з того, що пропонували - була б п*яна, як чіп. До того не дійшло. Але тепер у мене є купа запрошень у різні ресторани, клуби і т.д. Мене навіть офіціант, що зазвичай мене обслуговує, не впізнав :) Це був мій другий маленький тріумф.
Завтра буду продовжувати створення новго іміджу :)))
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
Роман_Андреевич    15.12.2005, 12:33
Оценка:  0
Роман_Андреевич
радий за тебе )
Ole-G    15.12.2005, 09:30
Оценка:  0
Ole-G
Не дочекаюсь 3 січня...
Ole-G    15.12.2005, 09:30
Оценка:  0
Ole-G
Молодець!
Найбільше Твому тріумфові раділи саме хлопаки. Проте раджу, щоб у Тобі крім сексуального об'єкту виділи ще щось. Але не зважай!
Ти - красива! І це С. У. П. Е. Р.
Реклама
Реклама