Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Загадка

15 декабря´05 23:59 Просмотров: 438 Комментариев: 0
Є така річ, якої не мають дівчата, але є у хлопців. Ну, і про що ви там почали міркувати? :))))
Правильна відповідь: це військоммат.
Як він працює - таємниця. Це як жіночий цикл. Як читав про нього у шкільному підручнику, то геть нічого не зрозумів. Різниця є одна: часто хлопці і самі не розуміють, як він діє. Просто Dark Chest of Wonders.

Приходжу влітку до військоммату ХХХ району, переношу власноруч справу до офіцерського відділу. Питаю: коли можна отримати довідку, що українська армія не проти мого виїзду за кордон? Аааа, то приходьте у вересні - все буде. Добре.

Телефоную в листопаді. Коли можна отримати довідку, що українська армія не проти мого виїзду за кордон? Ааааа, вибачте, справа з військоммату ХХХ_1, до якого належить ваш ВНЗ, ще не надійшов. Вам треба поїхати туди і власноруч її привезти. Добре.

Прибуваю до військоммату ХХХ_1. Можна отримати свою справу? Аааа, а вони нам запит не робили! Як же можна віддати без запиту? Ну то гаразд, віддамо. Ось, пишіть розписку. Отримуйте. Везіть. Добре.

Прибуваю до військоммату ХХХ. Аааааа, а хто це вам її віддав на руки? "....! Самі казали поіхати та перевезти!" (то моя репліка). Аааа, йдіть до кімнати YYY-Z, там таємний відділ, там приймуть. Добре.

Прийняли. Повертаюсь до офіцерського відділу. Ааааа, прийняли нарешті. Довідку отримаєте у вівторок. Добре.

Приходжу у вівторок. Ааааа, довідок не видаємо! Але як же, я ж замовив?!!! Чекайте! Чекаю. Лише за півгодини...вони починають в моїй присутності її оформлювати. Потім починають розшукувати пана полковника, що мені її підпише. Але в нього не має часу, незважаючи на те, що я прийшов в години прийому відвідувачів. Отримав підпис лише у четвер. Добре.

Запитання: що ж робить військоммат, як має лише 6 годин прийому громадян на тиждень, і при цьому документи завжди не готові вчасно? Можливо, виконує святу місію - чатує біля державних таємниць. А чатовим, згідно Уставу, заборонено випускати з рук зброю. Отже, і працювати теж неможливо...

Current Mood: amused
Current Music: Nightwish - Dark Chest of Wonders
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама