Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

БЕЗВИХІДЬ

29 декабря´05 2:18 Просмотров: 478 Комментариев: 2
Василько прокинувся. Кімнату заливало сонячне світло. Василько примружися,він подумав що сонце йому посміхається. Він спробував встати, але зразу впав назад, спина страшно заболіла. Василько одразу згадав вчорашній вечір.
-Ат сука-це була його перша думка за сьогодні.
Одразу він згадав все.Сонце вже не посміхалося йому, його свідомість почала заповнюватися чорними гнітючими думками.
-Сволочі-згадував вчорашній вечір Василько.
Язиком він намацав пусте місце посеред зубів. Тоді зняв одіяло і потихеньку, матюкаючись від злості і болі сів на краю ліжка.Василь глянув криваву одежу, яка лежала коло ліжка, тоді окинув поглядом кімнату.
-Живу як скотина бля...
Потім устав і почвалав на кухню. Василь вже давно не вмивався вранці, він лишень інколи мив руки і десь раз у тиждень мився. Харчувався Василько вірмішеллю "Мівіна" з хлібом, інколи купляв "Лікарську" ковбасу, в якій відчувався присмак туалетного паперу. Він деградував...
ДЕГРАДАЦІЯ?
З дівчатами Василь майже не спілкувався, хоча інколи він уявляв себе за кермом "Мерса" з дівчиною на задньому сидінні. Але на цей час він цікавився лише фільмами по старенькому телевізору. Окрім цього він ходив ще на роботу та в гинделик на розі вулиці. Працював він на прийомці пляшок. Щоденно місцеві збиральники приносили йому пляшки від пива, вина і пепсі-коли. Він же заробляв небагато, мабуть не більше за збиральників, але йому вистачало на їжу і випивку. Одежу він майже не купляв, носив він світер "Бойз" та спортивні штанці.

Я УКРАІНЕЦЬ!
Національність українець! Я гідний син нашого народу, я читав "Кобзар" , я розмовляю своєю рідною мовою...Українською? Я син свого народу!

Василько закрив двері, йому було всерівно. "Я українець"- лунало в його голові...
ЖИДИ ЗГВАЛТУВАЛИ НЕНЬКУ УКРАЇНУ!

Сволочі, бидло, жлоби, суки! Ви подивіться на моє життя, ви суки їздите на джипах прокляті обманщики, мені похуй.

Василько сидів на вулиці з випадковим знайомим, вони випивали самогон. Розливали у пластикові стаканчики.
-Чув, хто до на Україну приїжджає?
-Проклятий ірод!
ВІН ВСЕ ВЛАДНАЄ!
Я стану жити краще, я влаштуюся на нову роботу. Потім я вдягнуся у нові штани і светр, я куплю собі дорогу ковбасу і поїду на море влітку!

З розбитого чола капала кров. Реальність перестала бути ральність- все здавалося одним сном, стало страшно. А удари не припинялися. Потім лице неначе обпекло, перед очима постав туман, пам'ять покинула мозок із залишками реальності.
ВИХІД-Є!.......
(с)Супер-Дмитро 2005
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
stella21    28.02.2006, 03:02
Оценка:  0
stella21
ny tu daesh!!!!!!
veronchik    28.01.2006, 02:02
Оценка:  0
veronchik
и какой же?
Реклама
Реклама