Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Я (пора року:)

8 января´06 16:57 Просмотров: 272 Комментариев: 0
Певно, кожна дівчина у своєму житті не раз замислювалась над тим, на кого вона схожа і з ким її можна порівняти. Я не виключення. І результат моїх роздумів виявився наступним: я – уособлення... Втім не треба конкретики.
Я, певно, ввібрала в себе все від цієї пори року. Така ж мінлива і незрозуміла, від приємної прохолоди до задушливої спеки. Моя зовнішність така ж непостійна, різнокольорова і барвиста, як веселка після теплого, лагідного дощу. У мене дивний характер – щось середнє між м'яким тополиним пухом і стрімкою, прозорою, холодною гірською річкою. Коли я злюсь, то схожа на травневу грозу. Спочатку і страшно, і моторошно, гримить і літають блискавки, але це швидко минає і через кілька хвилин я знову тепла і сонячна, наче нічого і не сталося. Настрій у мене завжди ясний і безхмарний, як червневе небо. Якщо я хочу чогось, то становлюсь такою ж нав’язливою і нестерпною, як серпнева спека...
Втім, мені здається, що цей опис підходить не лише мені. Ми, дівчата, всі такі – переливчасті, сонячні і безхмарні, якщо цю рівновагу не порушують різні життєві циклони.
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама