Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

тобі...коханому...єдиному...

14 января´06 16:32 Просмотров: 482 Комментариев: 4
Пам’ятаєш нашу першу зустріч, коли я, скромна, сором’язлива першокурсниця, навіть не знала з якого боку до тебе підійти і тому страшенно боялася це зробити?Пам"ятаєш, як я дивилась на тебе великими переляканими очима? Пам’ятаєш мої перші несміливі і невпевнені дотики? Навряд чи... Ти ж такий безсердечний, холодний, сталевий... Існуєш собі і навіть не здогадуєшся, як тріпоче бідне дівоче серце від кожного, сповненого надії, погляду на тебе, у ті миті, коли твоя допомога потрібна більше за все. Ти навіть не можеш уявити собі, що ті кілька зустрічей на місяць, які нам відведено згори – то страшенно, катастрофічно мало!
Навколо тебе зазвичай крутиться чимало народу, дівчат і хлопців, яким так само не йметься звернутися до тебе зайвий раз. Я не ревную. Я розумію, що ти не можеш належати тільки мені, хоча... ой, як це було б непогано! Втім, ти б, певно, і тоді лишився таким же холодним, залізним і невблаганним. Але знаєш, так навіть краще, що ти належиш всім і водночас нікому... Так цікавіше.
Інакше, зникла б та солодко-виснажуюча радість кожної зустрічі і гостро-гірке розчарування, якщо ця зустріч виявлялася марною. Тоді б я не навчилася планувати моє життя і робити у своїй голові такі складні розрахунки, лише заради того, щоб мати змогу плідно зустрітися з тобою зайвий раз. Я вже навіть звикла так жити. Тим паче, що я зараз просто не можу уявити свого життя без тебе, тому погоджуюсь на будь які умови спілкування (хоча б і не була б проти зробити їх трохи вигіднішими для себе). Я навіть зрозуміла, що і ти не такий вже неприступний і поважний, тому не зазнавайся. У тебе є одна невеличка залежність від мене. Надзвичайно маленька порівняно з тобою, вона все ж існує. Скажу навіть більше – ви взаємопов’язані та взаємозалежні, і вона так само не важить нічого без тебе, як і ти без неї, маленької, пластикової і такої рідної...
Мій банкомат, як же тяжко було б жити без тебе, нам, бідним студентам, якби не було тебе, якби за кожною стипендією треба було б їздити в бухгалтерію, відстоювати багатокілометрові черги... Велике дякую, від всіх-всіх студентів, за те що ти є!
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
miss-Butterfly    22.01.2006, 23:44
Оценка:  0
miss-Butterfly
Женечка! ты супер:)) будет время,звякни!
evi_veselka    22.01.2006, 23:44
Оценка:  0
evi_veselka
а самой слабо про меня вспомнить???:))))))))))))))))
Х_У_Д_О_Й    15.01.2006, 05:05
Оценка:  0
Х_У_Д_О_Й
Вот, мли-и-ин... она еще издевается :-)
Хорошо, что до её конца дочитал, а то бы, как дурак, со своими комментами...
Статейка - СУПЕР!!!
evi_veselka    15.01.2006, 05:05
Оценка:  0
evi_veselka
спасибо:) я старалась:)
Реклама
Реклама