Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Народ

20 января´06 14:38 Просмотров: 295 Комментариев: 3
Ну холодно, кто-то писал сегодня в дневниках, что от холода добреют, но явно не к жителям России. Типа если Москали так пускай замерзают. А ничего, что четверть Москвы - выходцы или работающие из Украины, и не все же Москва. Ну за что так обыкновенных людей, которые так же как и мы мерзнем в таких условиях, под*бывать?
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
Tom_Cat    21.01.2006, 13:10
Оценка:  0
Tom_Cat
Дійсно найгірше в цьому те, що дуже багато людей як у них так і в нас пачали бачити один в одному ворога.
Tom_Cat    21.01.2006, 12:54
Оценка:  0
Tom_Cat
Радіти з негараздів інших людей завжди не найкраща риса. Та, що до Росії тут істина знаходиться в декількох вимірах.На побутовому рівні ми та росіяни дуже подібні і в бішості випадків завжди знайдемо спільну мову. Мало родин як в Росії, так і в Україні не мають близьких обох етнічних гілок походження. З іншого боку, Росія як держава у всі часи була ворогом українців, та й взагалі всіх, хто мешкав в Україні. Нас просто намагалися знищити і фізично і через нищення нашої культури.
Tanchick    21.01.2006, 12:54
Оценка:  0
Tanchick
та да, тому ж і не приємно, такіж люди як ми мерзнуть, а ті хто є причиною сили Росії - з ними простому люду не тягатися і їм якраз тільки на руку така ворожнеча. Здається, не "здорово" ця вся "ненавість", а люди ведуться на ці штуки - москалі-вороги :(
Реклама
Реклама