Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Подія)))

Отредактирована 16 ноября´09 0:30 Просмотров: 343 Комментариев: 2
"Нарешті прогримів, поставивши всіх «на вуха» та наробивши багато галасу, концерт легендарних «Братів Гадюкіних» у київському Палаці Спорту. Цієї події чекали довго. У цей вечір був лютий мороз, але це не спинило нікого: зал заповнився людьми дуже швидко.

Розігрівати публіку отримали честь запальні «Перкалаба». Відігравши, мабуть, усю свою програму, вони встигли набриднути та втомити. Музика їх надто динамічна та одноманітна, хоча «Свято грибів та форелів» дійсно вражає.

«Га-дю-кі-ни» чулося з зали, нетерпіння розривало натовп. Ось настала довгоочікувана мить. У цю мить люди наче збожеволіли. Потужний запал енергії та позитиву не оминув, здавалось, нікого. Почали піснею «Було не любити», підірвали всіх, такого, чесно кажучи, я не бачила давно.

За пару днів до дійства у прямому ефірі «5-го каналу» вокаліст Кузя був у шапці растаманських кольорів і в чорних окулярах. Тоді він пообіцяв, що на концерт вийде так само. І стримав обіцянку. Неодмінно червоно-жовто-зелені прапори в залі дуже порадували музикантів.

За 2 години почули майже все: і «Файне місто Тернопіль», і «Карпати програли в футбол», і «Дівчину з Коломиї», і «Серце до серця, до руки рука»…
Цей концерт дійсно став знаковою подією для кожного.
Контингент глядачів був найрізноманітніший: у залі були помічені часточки гуртів «Океан Ельзи» і «ТНМК», також Сашко Положинський, Мирослав Кувалдін, деякі політики, продюсери та культурні діячі.

Смішно, куди дивились охоронці, якщо в залі відверто розпивали горілку та курили не тільки цигарки, а й дещо цікавіше. Та все одно, кожен у цей вечір хоч на якийсь відсоток задовольнив свою естетично-ностальгійну потребу."

майже в усьому погоджуюсь з авторкою - окрім того, що "Перкалаба" встигла набриднути... нічого подібного!!!!
контингент дійсно був різноманітний - від дуже зрілих дядечків, що підспівували собі під носа на кріслах до зовсім юних шанувальників, які не втомлювались стрибати на кожному більш-менш вільному клаптику)))
виступ БГ пройшов на одному диханні, всі глядачі співали на повний голос, тож ввечері виявилось, що горло болить не тільки у вокаліста))) після закінчення в "Гаражі" наші горлянки відновлювалися грогом, і таксисти (викликати яких, таке враження, було більшою проблемою, ніж зібратися братам через 10 років) порозвозили нас по домівках повністю задоволених...
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Aleks1245    10.02.2006, 12:27
Оценка:  0
Aleks1245
А я працював тоді((((((
years_go_by    23.01.2006, 17:39
Оценка:  0
years_go_by
Хiба може бути щось кращiм,нiж тодi,коли всiзалишаються задоволеними?!
Реклама
Реклама