Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Милий, ти у мене перший.. (с)

30 января´06 8:38 Просмотров: 642 Комментариев: 5
Вперше.. Прйшла ніч, і не стало легше. Завжди ставало, а сьогодні ні... Почервонілі очі легко видають нічні неспання, легке тремтіння рук видає величезну злість - на себе. І от тепер розумієш, що насправді слабша і водночас сильніша, ніж думаєш. Сильніша, бо знаєш, що зможеш пустити усе самоплином. Слабша, бо все ж таки ще боляче. "Але той біль, що є сьогодні, всього лиш трішечки більший, ніж я колись вже переживала. Отже і зараз переживу"
А ще я зрозуміла, яка ж я сволота. Бо я не можу відпустити людину, яку мучу, бо не кохаю її більше. Я просто боюсь невідомості, боюсь самотності. Я знаю, що без нього стану слабшою, ніби впаде ще одна стіна, що покликана захищати мене.
Помітила, що нарешті навчилась казати лише те, що вважаю за потрібне. Це дуже допомагає.. потім.. коли розумієш, що "несказане лишилось несказанним" і це на краще.
Знову в голові мелодія Front Minor.. Все ж таки треба піти сьогодні на роботу і піти у неї з головою...
Вчора думала, що вже не вмію плакати. Зараз розумію, що вмію, але хочу розучитись. А ще хочу видалити той ген, що відповідає за почуття. Так буде набагато легше.

Пи.Си.: Чула, що можна буде ховати замітки... чекаю не дочекаюсь....
Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
Just_fine    30.01.2006, 14:49
Оценка:  0
Just_fine
а ты почему ник сменила немного?
Greeny_girl    30.01.2006, 14:49
Оценка:  0
Greeny_girl
Бо так зараз зебе почуваю.. Як у пеклі..
Ole-G    30.01.2006, 12:45
Оценка:  0
Ole-G
На інших блогах замітки вже давним-давно можна ховати...

Спробуй-но лиш сховати то, що відчуваєш - дідька лисого.
Думала, що маєш сталеві нерви. Сталь же - із заліза, а страх, ніби іржа, роз'їдає все, дай йому лиш того часу, що наврядчи Ти коли небудь помічала в обіймах коханого, а тепер він моторошно стікає, як вода в унітазі...
netu  (аноним)  30.01.2006, 09:00
Оценка:  0
netu
Не сволота, перестань. Хоча б за чесність тебе можна поважати. А людей некоханих заради безпеки тримають біля себе дуже-дуже багато людей. Але це не може тривати довго, ти сама його відпустиш, коли почуватимешся впевненіше. Без зусиль, без страху.
Дай собі час)
Greeny_girl    30.01.2006, 09:00
Оценка:  0
Greeny_girl
Спробую..
Реклама
Реклама