Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Існують питання..

31 января´06 8:51 Просмотров: 386 Комментариев: 6
.. які починаються із слова чому. І саме таких питань в моїй голові найбільше. І всі дурні. Ну наприклад.. Чому маємо переходити дорогу на зелене світло, а стояти на червоне? Чому я маю терпіти нахабних старих у метро, мовчки слухаючи їх скарги.? І це після того, як я сама піднялася і поступилася місцем? Або чому батьки завжди праві? У кожного своя правда.. Чи, наприклад, чому слово "пальто" відміняється, а слова "кіно", "метро" і т.д. ні? Але то пусте.. От головен у мене питання: Чому я не вмію дарувати людям щастя і замість того приношу проблеми???

А ще я помітила, що тема порожнечі близька для всіх.. Може я не одна така?

Пи.Си.: принаймні опанувала себе останнім часом. Вже немає депресивного виразу обличчя і можу навіть розмовляти. Це добре..
Пожаловаться
Комментариев (6)
Отсортировать по дате Вниз
stevencool    31.01.2006, 14:20
Оценка:  0
stevencool
Привіт.знаєш твоє останнє питання дуже цікаве і надзвичайно близьке мені. Я наприклад також стараюсь дарувати щастя людям.І що саме смішне безкорисно.Люди цього просто не розуміють.І шукають в хорошому поганий підсмисл. Тоді в мене починається почуття порожнечі.Радує що це тимчасове. І знаєш, ще я замітив, що ніколи не потрібно себе грузити цим питанням.І залишатись такою як ти є. Повір настане час коли хтось це оцінить
Ole-G    31.01.2006, 14:13
Оценка:  0
Ole-G
Смішна Ти...
Роман_Андреевич    31.01.2006, 12:14
Оценка:  0
Роман_Андреевич
так, пальтометрокіно: до цих пір не можу визначити, як і коли писати..
Паnтеrra    31.01.2006, 12:07
Оценка:  0
Паnтеrra
Милая, не всё так плохо, как тебе кажется.
Счастье - в тебе. Как и гармония.
Всё в тебе. "Построй" себя, выложи кирпичик за кирпичиком. Улыбнись себе, поверь в себя и будь добрее.
Всё получится.
Только верь в себя.
Удачи 8)
Грамматей    31.01.2006, 10:22
Оценка:  0
Грамматей
На більшість твоїх питань є відповіді. Крім останнього. На нього можеш відповісти лише ти сама. Мені здається, що ти дуже напружуєшся, будь простіше, і люди самі потягнуться до тебе своїми брудними лапами :-)
Так, тема порожнечі близька для багатьох. Сучасна людина багато працює, дивиться ТВ, проводить час в Інеті замість того, щоб спілкуватися з друзями, близькими.
Petric    31.01.2006, 09:02
Оценка:  0
Petric
Тримайся. Потім прийде спокій. Хоч частковий.

Салют!
Реклама
Реклама