Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

І таке буває.

31 января´06 20:06 Просмотров: 462 Комментариев: 3
Я сьогоді вирішила собі свято влаштувати. Пішла на ковзанах кататись. Ця справу я дуже люблю і тому чекала цієї години ось уже два дні. Стоячи у черзі, помітила дуже смішного хлопчину, що відчайдушно прагнув видаватися серьйозним та дорослим.. Згадала себе. А потім він почав до мене клеїтись.. І все б то було нічого, якби йому не було 16 років і він не вчився у 10 класі.. Дуже милий хлопчина, дуже привабливий і смішний. Але мене вразило інше (хіба рідко бачиш симпатичних хлопчиків?).. У свої 16 років він був повним циніком. Ну от як так можна? Ну де юнацький запал? Максималізм? Вміння захоплюватись? Куди воно усе поділося.. І зрозуміла я, що сама такою стаю. Скоро перестану чому б то не було радіти, тішитись.. А може то і пройде....

Пи.Си.: А ще мене убивають українськи митники.. Протягом останніх двох днів довелося з ними поспілкуватись.. Таке враження, що туди йдуть найтупіші і нейневихованіші! Брррр... Жах..

Пи.Пи.Си.: Ну от хто б думав, що поганий настрій може триматися так довго? Не допомагає ні музика, ні ковзани. Навіть розмова з улюбленим бібліотекарем Кольою не допомогла... А взагалі мені пощастило, що одного дня я вирішила зайти у Фондю і познайомилась із людьми що там працюють.. Дуже часто я ходжу туди не каву пити, а з ними розмовляти. Розумні хлопці, і приємні. Я їх усії майже люблю))
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
Роман_Андреевич    31.01.2006, 21:51
Оценка:  0
Роман_Андреевич
Дякую )) Бо теж хочу сходити. То часу нема, інколи й бажання...
Роман_Андреевич    31.01.2006, 21:18
Оценка:  0
Роман_Андреевич
Де каталась? І які там ціни?
Greeny_girl    31.01.2006, 21:18
Оценка:  0
Greeny_girl
Катались на Атеку. У мене свої ковзани і тому для мене це коштувало 10 грн. Я сьогодні зрозуміла, що дуже часто туди ходитиму.. Мені там легко..
Реклама
Реклама