Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Рапота

1 февраля´06 22:58 Просмотров: 396 Комментариев: 5
От уже три дні, як я почала свій перший робочий експермент. За ці дні я отримала величезний досвід (від повтору алфавіту до вміння виставляти рахунки і заносити їх у базу) і двох ворогів в обличчі дівчат-менеджерів. Перші два дні я правила всілякі списки, і до того ж з другого дня почала відповідати на дзвінки і приймати факси. Ну а сьогодні я вже повністю виконувала обов*язки офіс-менеджера. Так як моїм безпосереднім керівником є моя сестра, що працює топ-менеджером, то роботи у мене було достатньо. А от те, ощ вона мене весь час підхвалювала (думаю більше для заохочення, але все одно прємно:о) все ж таки мало свою дію - інші менеджери почали заздрити. Хоча не дивно.. Одна з дівчат працює вже майже рік, а переводити дзвінки до сих пір не може нормально. Найцікавіше було вчора - клієнти, почувши новий голос, одразу починали цікавитись хто я така і як мене звати, і яка у мене посада. Деяким, особливо цікавим, доводилось повідомляти, що я дочка директора. Але ж як цікаво. Стільки всього нового!!! Я в захваті))) Буде перша зарплата)))))


А ще я вже домовилась на п*ятницю колоти язик!!!!! Обов*язково викладу фото))
Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
Ole-G    03.02.2006, 12:17
Оценка:  0
Ole-G
4

Видно, Ти ніколи не цілувався з дівчиною з проколеним язиком. А мені сподобалось. Її бойфренду, цілком імовірно, може теж сподобатись.
TheSplinter  (аноним)  03.02.2006, 12:14
Оценка:  0
нє, ну пробиати язика - це якось... бррр... це ж як твому бойфренду буде важко цілуватися з дівчиною, у якої гвинт з гайкою до язика прикручений.... ;))
Soleil_  (аноним)  02.02.2006, 10:12
Оценка:  0
Цінуй свою радість, поки вона не змінилася буденністю, бо вічною вона точно не буде...
А щодо язика - то ти маньячка! Мені тут зробили невелику операцію у роті, і це дуже дискомфортно, а язик... це мабуть набагато жорсткіше буде. У всякому випадку тримайся!
Ole-G    02.02.2006, 09:58
Оценка:  0
Ole-G
1

По-перше, працювати не рано.
По-друге, мине щонайбільше місяць, і робота набридне, як і все, на що потрібно з раціональних причин посвячувати себе, свій час та зусилля :-)
Роман_Андреевич    01.02.2006, 23:10
Оценка:  0
Роман_Андреевич
Рано ще працювати )))
Реклама
Реклама