Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Уривок психологічної драми "Я шукаю світ"

2 февраля´06 0:55 Просмотров: 1137 Комментариев: 22
Спільне щастя плекається зусиллями двох людей,а охочих його зачепити іноді набагато більше...А у скількох людей не склалося через посторонні впливи!Що завгодно....Ревнощі,заздрість,бажання самоствердитись...часом приплітаються найкращі наміри близьких-- так звані "Я хочу,щоб ти був(була) щасливим (щасливою)!Тому ти повинен(повинна)..." і пішло-поїхало...не всім під силу витримувати такий тиск...і от-- раптове слово,жест...випадкова ситуація після якої все зміниться...в який бік залежить лише від двох головних героїв.
Як часто нам дають непрохані поради,які ніяк не вписуються в наше бачення світу і стосунків?А часто ми прислуховуємося до чиєїсь думки?А варто?..Я вже достатньо заплуталась.Треба починати шукати духовного вчителя,який розкаже всю Правду?!!Чи краще намагатись самотужки пізнавати істину у всіх проявах?
Я ідеалістка.Вірю в найкраще(хоча готуюсь до всякого :) ) ,вірю в людей, в кохання, дружбу... у справжні почуття і пориви...І ,не повірите,це допомагає мені жити.Звісно,що на моєму шляху траплялись деякі моменти,що могли б і похитнути мою доморощену філософію...але...не можу і край!Закриватися,"обростати бронею" в мене все ніяк не виходить...от думаю чому...Теоретично, я б уже могла ненавидіти пів світу,починаючи з сусідів і закінчуючи Бушем...але я досі в мирних стосунках із сусідами, а Джордж Буш живе спокійно,нічого про мене не знаючи.Так от...Чому,якщо ти віриш в певні ідеали,то ти:дурепа,"ще дитина і нічого у житті не розумієш", "
просто ненормальна-- це до добра не доведе" ... Зате,якщо ти проявляєш себе наскрізь цинічною персоною, то це викликає повагу, спряє зміцненню авторитету...зрештою,це як би показник зрілості чи дорослості!Чомусь цинізм і недовіра до людей це ознаки багатого життєвого досвіду, мовляв :"ЕХ,знали б ви ,що знаю Я !Прожили б ви так як Я!"...
Я підтримую здорове поєднання" світлого майбутнього" з гостренькою іронією, але не з сарказмом!Не можна впадати у крайнощі....та створіння людські так до цього тягнуться!
П.С.Прохання не скупитися на коменти...Напевно ж кожному є що сказати,а мені страшенно цікаво дізнаватися позиції інших людей. :)
Пожаловаться
Комментариев (21)
Отсортировать по дате Вниз
Ole-G    03.02.2006, 00:37
Оценка:  0
Ole-G
Чого в ICQ замовкла?
Ole-G    03.02.2006, 00:36
Оценка:  0
Ole-G
Ти хочеш стати циніком?
Ole-G    03.02.2006, 00:29
Оценка:  0
Ole-G
От стосовно цинізму, я не згоден з тим, що треба пережити сильне душевне потрясіння, щоб стати циніком.
Шумка!    03.02.2006, 00:29
Оценка:  0
Шумка!
Поділися варіантами як можна просто стати циніком.
Ole-G    02.02.2006, 23:55
Оценка:  0
Ole-G
От поясніть мені, що ви вкладаєте у значення понять "пофігізм" та "цинізм", яка між ними різниця. Прошу то для того, щоб відштовхуватись від спільних категорій.
Шумка!    02.02.2006, 23:55
Оценка:  0
Шумка!
добре.пофігізм-- безвідносне ставлення до когось або чогось,або всього разом.Це нешкідливо,але в серйозних масштабах може призвести до морального падіння і деградації особистості.Цинізм-- стан душі людини,яка колись стерпіла сильне душевне потрясіння негативного характеру і тепер назбираний негатив вихлюпується на оточуючих недовірою,гострими фразами,образами,зверхністю... список можна продовжити...
Soleil_  (аноним)  02.02.2006, 16:01
Оценка:  0
7. вряд ли цинизм бывает здоровым... вот пофигизм - очень даже:) я считаю, что вместо цинизма можно включать пофигизм и тоже будет очень неплохо...
Soleil_  (аноним)  02.02.2006, 15:58
Оценка:  0
2. Так, нажаль "тримати марку" трапляється дуже часто. Але я думаю, що тільки сильна і цікава особистість може щось зробити таке зі своїм іміджем і приймати свої власні рішення. Але хіба так складно бути такою людиною?:)
Шумка!    02.02.2006, 15:58
Оценка:  0
Шумка!
Не знаю...якось не випадало мені створювати собі імідж...та ще й думати,як зробити його привабливим для інших :)
А ще сама я часто думаю ЩО значить бути спарвді сильною людиною... :)
Ole-G    02.02.2006, 11:43
Оценка:  0
Ole-G
Як на мене, спрацьовує механізм "Нема пророка у своїй країні". Може деколи здаватись, що сучасний світ морально, чи якось там ще, набагато гірший за то, яким він був колись, але то просто так видається. Зара, наприклад, є купа захоплень, що, на мою думку, є досить соціяльно позитивними, наприклад, пацифізм, зелені, антиглобалізм, тощо. Зара (принаймні в Україні) є ще мода на демократію та прозорість (подякуй Помаранчевій Революції). Так що не всьо так зле, як може й видаватись. Чи не так?
Шумка!    02.02.2006, 11:43
Оценка:  0
Шумка!
пофігістів все одно більше....все залежить від окремої людини...той же антиглобаліст який-небудь якось зрозуміє,що його праця даремна і закине то всьо,розчарується в житті.... а наслідки ви знаєте.
Ole-G    02.02.2006, 11:39
Оценка:  0
Ole-G
Ти вважаєш, що твердість та самовпевненість переплітаються з цинізмом? I don't think so.
Шумка!    02.02.2006, 11:39
Оценка:  0
Шумка!
твердість...я мала на увазі закам"янілість , напевно...
Ole-G    02.02.2006, 10:10
Оценка:  0
Ole-G
Погоджусь з думкою Soleil_.
Рішення справді має йти від Тебе. Поради Твоїх друзів та близьких людей, як на мене, мають давати поживу та привід до роздумів, Ти маєш, як на мене, врахувати їхні судження, проте, вони не мають вирішувати за Тебе, прецінь відповідальність паде не на них, а на Тебе.
Ole-G    02.02.2006, 10:07
Оценка:  0
Ole-G
Висловлю свої суб'єктивні міркування.
Просто зара "в моді" бути цинічним, бо світ цинічний. Все інше почасти сприймається як наївність. Насправді, як не дивно, ті люди, що реалізували себе, як правило, зовсім не є циніками. Мав досвід спілкуватись з кількома успішними бізнесменами - вони були дуже відкритими до спілкування і до всього довколишнього, можна навіть сказати, що їм була притаманна, якісь "дитячі" наївність та самовпевнений ідеалізм.За цинізмом люди можуть часто ховати власні ґанджі.
Шумка!    02.02.2006, 10:07
Оценка:  0
Шумка!
Натякаєш,що цинізмом страждають ті,хто не має більше чим зайнятися? :) Я теж маю жосвід спілкування з успішними людьми (теж до речі бренд-- успіх) і є такі,які собі ціни не складуть і вважають,що саме своєю твердістю досягли всього,що мають.....
На початках мого щоденника є замітка про моду на пофігізм...А тепер знайди хоч якусь позитивну моду в сучасному світі? :)
Реклама
Реклама