Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

СУЧАСНИЙ ЛОХОТРОН

2 февраля´06 7:08 Просмотров: 807 Комментариев: 12
СУЧАСНИЙ ЛОХОТРОН - рушіна сила прогресу, запорука успіху та достатку.....


Сьогодні побачив в неті новий ЛОХОТРОН. Цитую:

Shara_Kievstar 14:20 01.02.2006
Працівники кісти розробили нову систему поповнення рахунку карточками,
за якою можна поповнювати рахунок на шару,
Наприклад, якщо ви хочете поповнити на 25 грн. - то рахунок поповнюється
на 250 грн, на 50-500грн,...
Для цього вам потрібно мати невикористану, звичайно, карточку поповнення
(номінал любий) і на свому телефоні ввести
*126*код поповнення*38 09 74 69 53 87# виклик.Щасливо.
P.S.Надіюсь народ встигне нахапати гривнів поки якийсь працівник
київстару непрочитае це!!!

Оце я колись так дурачив людей, тільки на інтернеткартки. Лохів так багато, навіть більше ніж можна собі уявити. Я цілий рік користувавсь безкоштовним інтернетом. На порно-сайті знаходиш кралечку. Її гарнюню фотку кидаєш на бігмір і створюєш анкету. Даєш об'яву у знайомства. І чекаєш ЛОХів. Потім кажеш, що тобі 16 років, батьки грошей не дають на інтернетнет, так як вважають, що їхній донечці доцільніше робити уроки, аніж бавитись в інтернеті, а тобі ж так хочеться спілкуватись з "коханим"и "хлопцем"и. Ти заходиш потайки від усіх в нет, за який вони платять. Він свято вірить в твоє існування, ви спілкуєтесь, горите бажанням зустрітись, він тобі надсилає поштою коди поповнення. Ти йому пізніше висилаєш фотки, на яких ти оголена і ще більше розігріваєш його бажання.
А потім у самий гарячий момент, коли ви вже наважились зустрітися в реалі, ти випадково потрапляєш в автокатастрофу, лежиш в реанімації, і в кінці кінців помираєш, про це хлопцям пише твоя найближча "подруга" з іншої інтернет-адреси, і кожному лапшає, що саме його "вона" кохає і хоче побачити, марить ним, але лікарі забороняють іще бачитись. Вона боїться, що помре, і хоче йому сказати, що кохає його. Якщо “він” повний дурень, іще й гроші може вислати або передати подрузі реально. Та потім звичайно ж зникне назавжди. Звичайно ж нет-адреси обох також зникнуть, і взагалі "вона" з іншого міста. А щоб замести сліди можна кілька порно-фоток додати до альбому, і модератор самостійно знищить під корінь твоє буття і всі признаки твого існування на бігмірі.
Один дурень навіть пропонував 2000 у.о за те щоб звабити гарнюню 16-літню незайману, проте обійшовся лише карткою на 50 гривень.
Який же я все-таки паскуда. Хіба можна отак на почуттях людей грати? Чи то просто звичайнісінька сексуальна спрага чоловіків?
Завдяки ЛОХам країна багата! Багато людей багатіють завдяки ним. Спасибі дурням за те, що вони є і за те, що їх так багато, а головне заа те, що вони хочуть залишатися дурнями!!! І їх хоча б таким чином, але потрібно вчити. Хоча напевне марно... ЛОХ – це діагноз. Це невиліковна хвороба. І якщо не в одному, то в іншому будеш ошуканий. Насправді люди самі хочуть, щоб їх ошукали, обдурили, але, щоб вони при цьому отримали задоволення. Чого варті наприклад ігрові автомати, де люди самостійно віддають гроші? Чи вони справді вірять у виграш? Дехто сотнями витрачає гривні на всілякі лотереї. Хтось шукає, де б щось купити подешевше... Дехто насправді вірить у недалеке щасливе майбутнє у те, що в нього скоро буде висока зарплатня, і тримається за копійки на своїй роботі, аби стаж ішов. Та ж пенсія однак буде, хоч і мінімальна, чи робив ти, чи не робив...
От і я нещодавно пошився у дурні. Вклав минулого року гроші в Інтерконтинентбанк під 24%. Хотів розбагатіти. Благо, що хоч сума невелика – 5000 грн. Відсотки. А накладений мораторій на рахунки Інтерконтинентбанку, і коли буде його відмінено – невідомо! Банк не банкрут, тож НАЦБАНК виплати не проводитиме. До суду звертатись немає сенсу, так як це лише буде трата коштів і часу. Мораторій-то офіційний на державному рівні. Якщо хочеш, можеш офіційно переоформляти договір ще на рік, але вже під 9%, і потім все одно більше 3000 не знімеш (це обмеження БАНКУ) Відстрочиш трохи... А можеш чекати з моря погоди – але рахунок заморожений. Згідно договору, відсотки вже не нараховуються після закінчення строку дії угоди. Але й зняти ти не можеш ані вклад, ані відсотки! – Лохотрон найчистішої води!

ВИБОРИ – ЛОХОТРОН на державному рівні!
Всім нам відомо, що будь-якою країною заправляють люди з величезними грошима, яких не видно, не чути, але в них – реальна влада, вони придумують закони, по яких живуть інші. Вони висувають у владні структури своїх кандидатів, фінансують їм вибори, щоб потім їхні представники представляли їхні інтереси, захищали їхні права та створювали для них закони, продиктовані їм самими олігархами. А ті, в свою чергу, їх регулярно годують, і потрібно віддати їм належне, таки смачно годують! І їм абсолютно немає різниці, хто буде наступним Вітя, Міша чи Юля. А ми свято віримо, що наші голоси щось вирішують.

А Ви знаєте, що таке ПЛАЦЕБО?
Матриця, інтернет, віртуальність, соєва ковбаса, штучний член або штучна гумова жінка... список синонімів можна продовжувати.
Іноді, коли я не можу вилікувати пацієнта, коли жодні ліки вже не діють на нього, особливо, якщо він емоціонально-лабільний, я беру звичайнісіньку таблетку аспірину або аскорбінової кислоти даю запити звичайнісіньким несолодким чаєм, і кажу, що це найкращі найсильніші ліки! Також даю з собою 1-літрову пляшку звичайнісінької води і кажу, по скільки ложок і скільки разів на день, до чи після їжі потрібно приймати ці чудодійні безбарвні і без ніякого смаку чи запаху ліки аж поки вони не закінчаться. Головне ж ВІРА!!! І люди виліковуються! Іноді навіть не допивши пляшку й до половини!
Пошили в дурні? Чи вилікували?

А тобі який ЛОХОТРОН до вподоби?Пожаловаться
Комментариев (12)
Отсортировать по дате Вниз
UcTo4Huk    17.12.2007, 12:44
Оценка:  0
UcTo4Huk
От Плацебо хоть вреда нет, насколько я понял...
fedasvit    17.12.2007, 12:44
Оценка:  0
fedasvit
Так точно!
УПСссс    13.02.2007, 07:04
Оценка:  0
УПСссс
№3. Ну всё вроде бы решено... По правилам чек достаётся ими. И тут впору бы нам успокоитьсяи разойтись, ка ВДУГ... откуда ни возьмись появился в р...в общем все поняли) В общем, в виду огромной симпатии, которой прониклись к нам организаторы этой чудесной акции, нам предлагается компромисс. Можно сделать рублёвую ставку, "аппоненты" соответственно должны сделать ставку в два раза больше, то есть два рубля. В свою очередь мы вылаживаем к трём имеющимся на кону рублям, уже четыре рэ, а противник восемь, и т.д. по наростающей. В любой момент мы сможем остановиться, но при этом потеряем деньги, находящиеся к тому времени в кассе. А в случае истощения денежного источника у соперника, мы срываем джек-пот и ликуя уходим,
fedasvit    13.02.2007, 07:04
Оценка:  0
fedasvit
Я в 95-м году был свидетелем, как такие умельцы раздели полностью чувака, забрали все баксы, дубленку, часы, своему постоянно подсовывали купоны, а чувак все-таки выиграл, у него больше бабла оказалось. Тогда подельники быстро рассовали бабло по карманам и давай делать ноги, кто куда в разные стороны. Мужик тоже был не промах, видно из бандитов и не потерпел такого наглого обмана, достал волыну и наместе насмерть пришил кассира, одного еще ранил, и побежал еще за кем-то. У него было 2 киоска на Шулявке, в одном из них торговала его жена. Мы знали ее. Чем все закончилось не знаю, я смылся побыстрее, это было наверное самое умное решение в моей жизни того времени. А чувака этого я не видел больше и по сей день. Да и жена киоск продала потом.
УПСссс    13.02.2007, 06:44
Оценка:  0
УПСссс
#2. Недолго думая, организаторы соглашаются отдать нам чек, поскольку мы были первыми как никак. Но прикол заключался в том,что для этой операции им зачем-то понадобился наш паспорт. Типа выигрыш оформить) Паспорта при у нас естественно при себе не оказалось (к нашему же счастью). Зато у других претендентов на приз, он имелся в наличии...
УПСссс    13.02.2007, 05:15
Оценка:  0
УПСссс
Да уж)) Мне раз тоже посчастливилось попасть на чудесный и замечательный розыгрыш призов) Отправились мы как-то с подружкой за обновками. Долго собирали стипендии в кучку, плюс родители выделили баснословные суммы по нашим студенческим меркам. И вдруг возле подземки нам предлагают безвозмездно сыграть в лотерею. Смысл в том, что выбираешь билетик, по нему набираешь опредёлённую сумму баллов и выигрываешь чек на приобретение супершикарных шмоток в рядомстоящем бутике. Ну естественно свершается чудо, мы разинув рот от внезапной удачи идём за чеком. И здесь упс! Оказывается ещё одни счастливчики набрали такой же балл)
Shemesh    05.05.2006, 10:29
Оценка:  0
Shemesh
..плацебо...или демо лекарства...у нас их дают особо приставучим больным))
fedasvit    05.05.2006, 10:29
Оценка:  0
fedasvit
Ага! А еще скорая по ночам особо умным, которым нефиг делать или в падло ходить в поликлинику, 5 дней дома жопу держат, а потом в 3 часа ночи скорую вызывают с температурой 38! (тоже еще вызов для скорой), колет внутримышечно 20 кубов очень болючего физраствора под напором, так что аж взвоешь или даже дистилированную воду - еще лучше! Так что не попадайтесь злым сонным врачам ночью с глупыми непрофильными вызовами. Плацебо работает!
TheSplinter  (аноним)  31.03.2006, 10:56
Оценка:  0
добре, що іще зустрічаються люди, які розуміють, що таке вибори... не так страшно жити серед зомбі
fedasvit    31.03.2006, 10:56
Оценка:  0
fedasvit
Как говорил Марк Твен, есть три вида лжи - ложь, наглая ложь и статистика. Я б добавил еще и четвертый вид - выборы! Мы живем в стране выборов и обещаний. К сожалению это так. Они не наедятся никогда... Пока не придет группа людей, которые захотят оставить по себе историю. Именно группа, потому что, если придет один, то его просто задавят... Даже Президент ничего не решает. К сожалению...
Ludmila*    02.02.2006, 08:32
Оценка:  0
Ludmila*
Вам обмануть меня не сложно -
Я сам обманываться рад...
(А.С. Пушкин)

Конечно - это по другому поводу, но смысл заложен тот же. Человека легче всего обмануть, когда он сам рад, чтоб его обманули.
Или:
Пока живут на свете дураки
Обманывать нам, стало быть, с руки...

(Лиса Алиса и Кот Базилио)
fedasvit    02.02.2006, 08:32
Оценка:  0
fedasvit
Вам кажется обман возможным,
Он в жизни нашей, как наряд!

Как маска, как товар, как нечто,
Что кажется пребудет вечно,
И каждый в жизни этой раб,
И торжествует лжи парад!
Реклама
Реклама