Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Вранішні роздуми

10 февраля´06 9:57 Просмотров: 353 Комментариев: 3
Я зрозуміла, що вже давно не є тим, ким є насправді. Посміхаючись на людях і сумирно мовчачи вдома, я заганяю власні емоції кудись так далеко, що потім навіть не можу їх віднайти. І разом з тими емоціями поступово втрачаю уміння відчувати. Або просто забуваю, як це робиться. І хотілося б, щоб хтось розумів.. Але такої людини немає. І я не кажу, що хтось винен. Винна тільки я, бо саме я не вмію співпереживати і допомагати. Я занадто егоїстична від народження. У мене вчора була така розмова з одногрупницею, яку звуть Влада, або Владік чи Оладушек (переписувались на лекції з ОНД, де предмет лекції взагалі не був зачеплений):


--А как ты борешься с зимней депрессией?
--Язык проколола. Без приколов. Уже два года вылезти не могла. Щас попустило. Хотя, и Андрей в эти 2 года много помогал. Не знаю, что бы без него было...
-- Я думаю, так радикально я действовать не буду... Ну, что было, спрашивать не буду тоже. А Андрея тогда надо ценить. Мой Юрка морально поддержать не смог бы - у него своих проблем хватает.
--Я из этого тайны не делаю. Попала не в ту компанию и чуть не села на наркоту.
--Ну тогда Андрею надо сказать большое спасибо, иначе тебя бы тут сейчас небыло. А знаешь, чего я сейчас больше всего на свете хочу?
-- ???
--Домой: кушать и спать!
--Ага.. У меня уже желудок в дудочку скрутился..
-- А у меня рулетики из кишок!
--Оппа! Дык это ж почти кровянка! Доставай, будем хавать!
--Богачева, ну вечно ты меня схавать хочешь! То оЛадушек ей подавай, то мои рулетики! И вообще, я невкусная!
--Не ври, я же вижу - цвет лица хороший, значит желчи мало, значит вкусная!
--А это сахарная пудра сверху!
--Ну тогда можно я только пудру сверху съем?
--Не недо меня облизывать (не думаем плохо), я на улице замерзну!!!

В той час, як був поставлений останній знак оклику, продзвенів дзвоник і ми почали друзно сміятись. Отакий у мене Оладушок в группі. Я її дуже люблю)) Гарна дівчина. Треба буде такі маленькі епізоди про кожного написати. Потім зможу згадати щось)) От тільки про китайців не писатиму..А взагалі, УСІМ ЧУДОВОГО ДНЯ!
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
d-j-e-s    13.02.2006, 01:34
Оценка:  0
d-j-e-s
сама велика проблема в тому, що ти відмежовуєшся цим від людей. причому - навіть від близьких тобі (як от сім'ї). і наслідком цьому стає не втрата емоцій та почуттів, а протиставлення себе світу. намагання сховатися від нього. і тоді ти справді можеш не побачити чи відштовхнути того, хто тебе може зрозуміти.
хоча і відкритість - дуже важка річ. бо спочатку відкриватись можна лише тому, хто тебе розуміє, хто на первах не нанесе травми. до того, як ти зрозумієш, як правильно бути відкритою
stevencool    10.02.2006, 16:31
Оценка:  0
stevencool
Не треба на себе наговорювати.Не знаю по тому,що я читав твої записи в щоденнику в мене зовсім не склалась про тебе думка ,що ти егоїстична натура.Зовсім навпаки...І ще ти не втрачаєш уміння відчувати просто ти дорослішаєш.І твої відчуття також міняються.Так як міняється твій світогляд.А то,що ти відчуваєш цю зміну так це ще один великий плюсік в твою сторону...
Тобі також гарного дня і ЧУДОВИХ ВИХІДНИХ...:):):)
Ole-G    10.02.2006, 10:54
Оценка:  0
Ole-G
Маєш багато знайомих китайців?
Реклама
Реклама