Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Що занадто + HELP!!!! (Update)

2 марта´06 17:03 Просмотров: 445 Комментариев: 14
Були у мене колись дикі фантазії про секс із хлопцем, який любить прявляти силу. Ну хоча б петтінг. Не залишилось. Виявилося, що це занадто боляче і потім купа синців. Ну от що його тепер робить? Усе тіло болит, купа слідів рук і зубів, ноги теж ледь ходять!!!!

Передісторія:
Якось, одного зимового ранку дуже дурна дівчина Олена вдягла в хуртовину спідницю, гріндерси і куртку і поїхала на роботу. Мало того що змерзла, та ще і люди як на навіжену дивились. Але була одна приємна річ - зі мною познайомився дуже милий і привабливий блакитноокий хлопчик. Ми розійшлись із словами "Ще зустрінемось". Зустрілись. Десь тижні за три. І пішло поїхало: Прогули курсів та інституту, сніжки, кава у швидко, поцілунки і купа смс із порівняннями мене коханої із морем, пустелею, оазою, дощем і т.д. Потім зустрічі почастішали, роцілунки ставали усе більш пристрастними.. Аж ось мені було сказано, що хлопчик любить біль і тільки відчуваючи його справді живе. Я пропустила це повз вуха. Але коли я наступного дня, після візиту в його гуртожиток, відчувала кожний сантиметр ссвого тіла, бо уся була в синцях і укусах, - зрозуміла, що це не зовсім те, чого я прагнула. Ну а сьогодні взагалі кепсько.. Усе болить, на нозі величезний синець, усі плечі покусані, а спина подряпана.. І от як йому тепер пояснити, що біль в таких кількостях мені не подобається? Як це сказати після того, як мене було названо дівчиною із мрій, яку він шукав усе життя і нарешті знайшов. Ну блін, чому усе так скалдно?!!!!!!!!!!!!!!!!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Я поставила цього хлопця перед вибором: або ми залишаємось друзями, або я даю йому місяць і потім зникаю. Він обрав місяць. Пройшло вже півтора тижні. І що далі, то більше я боюся, що він просто не схоче мене відпускати...
Пожаловаться
Комментариев (11)
Отсортировать по дате Вниз
Шумка!    04.03.2006, 00:31
Оценка:  0
Шумка!
еххх, в тебе щось як не одне то інше...розберешся з ситуацією, спробуй розібратися в собі-- проблем має поменшати з того самого моменту, як визначишся з власними бажаннями і пріоритетами.
Ведьма_    03.03.2006, 17:57
Оценка:  0
Ведьма_
присоединяюсь к флавии:
одно дело, если ты готова терпеть ради красивого и умного мальчика ...
как я понимаю, не готова!
значит, мальчику надо сказать, что тебе это не нравится или распрощаться с ним ...
мало вокруг нормальных мальчиков, отношения с которыми будут тебе нравиться?
Just_fine    03.03.2006, 15:10
Оценка:  0
Just_fine
на счет твоего ответа на комент, что мальчик умный и симпатичный.такой мальчик может перерасти в секс. не здорового человека, и это может плохо кончится. постарайся себя как то уберечь от него. если тебе все это не по душе, конечно. подумай, если есть вещи которые ты можешь стерпеть ради его красоты или ума, это твое дело. но...мой совет: уйти от него, не встречаться, не поддерживать связи. это больно и неудобно первое время, зато потом проще будет
Плюс    03.03.2006, 11:53
Оценка:  0
Плюс
И что это за произведение народного творчества?! (на фото)

Если это то, что я думаю, то кое-кто должен задуматься очень хорошо над тем, ЧТО он делает...
Greeny_girl    03.03.2006, 11:53
Оценка:  0
Greeny_girl
Єто не мой, но он очень похож на те, что есть у меня.. И меня єто пугает..
Грамматей    03.03.2006, 10:29
Оценка:  0
Грамматей
1,2: я вважаю, що це не допоможе. Невже потяг до болі можно перебороти словами?
Greeny_girl    03.03.2006, 10:29
Оценка:  0
Greeny_girl
От і я так думаю.. навряд.. блін, аби я сама знала, чого хочу, може було б легше.
Soleil_  (аноним)  02.03.2006, 17:21
Оценка:  0
от так і скажи! якщо він тебе вважає дівчиною з мрій, це ще не значить, що ти його вважаєш хлопцем із мрій. в тебе точно більш ніжна мрія:)
Arieka    02.03.2006, 17:13
Оценка:  0
Arieka
Скажи-ка: "Любимый, давай не так часто играть по твоему сценарию, я же тоже люблю себя чуствовать женщиной, и не просто женщиной, а любимой! Потому давай иногда играть в нежную любовь ;)"
Реклама
Реклама