Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Продовження інструкції

28 февраля´04 1:15 Просмотров: 295 Комментариев: 0
Якщо попередні умови відповідають Інструкції, надалі слід:
1) повністю позбутися одягу (не стосується капелюха і шкарпеток);
2) позбавити від одягу тіло партнера (партнерші, партнерів);
* за екстремальних умов -розстібнутися де треба.
3) взяти у руки Ознаку і, уважно оглянувши, з'ясувати, чи
не перебуває ^ вона у стані ерекції. Якщо ще ні, то:
4) перейти до СПП (Стадії (Попередніх Пестощів). Лагідно турбуючи Ознаку руками (губами, коліками, молочними залозами або ж сідницею). Акторка має поступово до-СЯГТИ наступного: Ознака збільшується у розмірах, і, задираючись під Бойовим Кутом (56°), кам'яніє напоготові. Потому мерщій хапайте гумку і готуйте її до використання.
Це можливо у два способи: 1). Зусиллями Актора. Він вивільняє гумку з пакетика. Звідти ж дістає Інструкцію (що зараз перед Вами) і уважно вивчає Якщо за цей час Ознака втрачає бойовий Кут, слід повернутися до Стадії Попередніх Пестощів (див. вище). Поновивши Бойовий Кут. Актор руками прикладає гумку до верхівки своєї Ознаки, а далі діє за методою "одягаємо панчохи": обережно розкочує гумку вниз, аж по самий Корінець • так, щоб гумка цупко
охопила увесь стовбур його Ознаки
2), Зусиллями Акторки. Усе так само. Тільки може це зробити ще й губами, що неможливо у першому випадку (за деякими акробатичними виключеннями).
ВЛАСНЕ АКТ.
742 способи його
здійснення за браком простору унеможливлюють їх оприлюднення Зауважимо одне' взаємний Оргазм • це успішний Акт, незалежно од способу, у який кін відбувся.
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама