Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

час розплати настав...

5 апреля´04 19:01 Просмотров: 352 Комментариев: 0
а може й ні, хіба вгадаєш?
повернувся з донбасу, вражень не багато, але зачаровують люди. я думав львівяни тільки вміють любити своє місто, а виявляється і донеччани теж та й, напевно, і інші вміють і люблять. взагалі, якщо чесно, любов до міста не може проявлятись тоді, коли вмієш просто любити, а не за віщось.
донецьк донецьком, але роботи накопичилось. як приїдуть молдавани треба буде закінчити все зі стендом, а воно не дається з такими тупаками, як у мене. не хочуть працювати і все тут. та то марне. сьогодні немає настрою комусь вичитувати. скоро паска, а лаве йок. до Львова не поїду, там треба добряче запалити, а кенти голі, як і я. такщо паска моя - це два куба і в люлю. шляк з ним не вперше так сумно. Секлеті спечу торт і сам його з"їм, бо адресу вона однаково не дасть куди слати. може лопну, а мо поділюсь з кокою - він теж любить солодке. та якось воно буде.
вернувся під ранок з донецька знов були галюни слухові, їхали в два руля і я якраз з третьої до п"ятої. щось давно їх не було, то мої вітаннячка! це від перевтоми, але всеодно цікаво. люську в київ відправлю і можна буде зайнятись чимось зранку, не треба її забирати. а як подумати нащо взагалі її зранку завозити на роботу, потім з роботи. нічого і так не вийде.
і що я понаписував? це лізе з голови в пальці. але добре, бо давно ніхто не любить скиглення, компу по барабану, що в мене на душі от і терпить. така його доля.
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама