Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

"холодно..."

8 апреля´04 0:21 Просмотров: 368 Комментариев: 0
Кажуть, що діти народжені від мене будуть все життя страждати! І я починаю в це вірити. Як страждає мій син зараз? І чи страждає взагалі? Один дзвінок в місяць "тато треба заплатити...". А чого я чекав? Все марнота. Чиє життя буде гіршим як я лишуся з ним і з його мамою? Чи треба йти на самопожертву, якщо цього хочуть двоє, а третій ні? Купа питань.
З чого почати? З того, що перестати бути дитиною в 35? Чи з того, що почати нове життя зі старою сім"єю? А чи був я сім"я? Так певно, що був. Тільки я і був. А потім схаменулася - та все - пізно - вогонь не те, що згас, а його залило кров"ю серця! Треба нове серце? Аж дивно, така пустота до однієї, здавалось би рідної і такий вогонь до цілком чужої! хай їм біс!!!!!!!!!
не хочу більше!!
Є купа жінок які мене заслуговують!!!? А оце вже - егоїзм!
найгірше те, що я сам себе аналізую. Це подібно до параної або до шизофренії. До останнього ближче. досить треба йти до сну, через півміста, а мусора сьогодні як позвіріли, але мені до них байдуже! Є всі підстави (у них, принаймні), щоб мене не чіпати. Хай йдуть лісом. Поїхав я. Будь здоровий Інтернет!!!
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама