Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

не треба шукати

13 апреля´04 21:01 Просмотров: 524 Комментариев: 2
ворога собі, а тільки в собі. от знайшов я його, а як знищити попри інстинкт самозбереження? відвернув від себе всіх - кого люблю, кого ненавиджу, ворогів, знайомих, ба, навіть віртуальних.! закрадається питання, а нащо жити? кіптити небо? щоб тебе тільки використовували? в цьому сенс? напевно! бо тих, кого приручив не можна кидати. а приручіть мене хтось, щоб потім непокинути. я знаю кишка тонка! відповідати чи не відповідати на листи? теж питання. а от не відповідають! може досить скиглити? та я так хіба хтось чує? я тихенько. як той ображений ведмедик. от з гадською згідний - папір такого не витримає, а інет, що йому? клацай собі та лаве плати! може кинуть гнилим помідором?
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
  (аноним)  13.04.2004, 21:36
Оценка:  0
то точно не треба собі ворогів шукати, але як назло, вони самі знаходяться, і шо ?
А в собі ворога шукати - з одного боку, так.
А з іншого - так можна і на рак захворіти, як у всьому лиш себе звинувачувати. Себе треба любити. Це не в смислі онанізмом займатися, а просто любити себе таким , яким ти є. ти такий у світі один. Навіть твій близнюк - трішечки інакший.
Тим більше, що Ісус повчав : любіть ворогів своїх. Отже, якщо ти навіть знайшов ворога в собі, то тобі його треба найшвидше полюьити і виконати заповідь Ісусову.
batiar    13.04.2004, 21:36
Оценка:  0
batiar
ох і молодець! ох і браво! то, що ж, якщо я підлота, то полюбивши себе я тим самим вб"ю цю підлоту? мо ти й правий(а)? хіба вгадаєш, але треба спробувати. дякую
Реклама
Реклама