Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Навушники (написано до придбання авто)

23 января´07 16:00 Просмотров: 402 Комментариев: 0
Ранок. Прокинутись, як завжди, важко. Але допомогає музика. Щось веселе, енергійне. Прасую одяг та танцюю. Своєрідна гімнастика. Буває навіть підспівую. Можливо сусіди чують. Начхати. Пора прокидатися усім. Кипить чайник. У кружці запахнув чай. Може лимон? Так, ще залишився. Кислуватий смак доповнює музику. Разом вони створюють заряд енергії для життя.

На роботу. Зкидаю радіо-навушники. Беру плеєр товариша з іншими навушниками та вмикаю. Виходжу. Двері позачиняв. Так, цигарки є? Є. Тоді прямо до зупинки. Зграя школярів. Невже і я таким був? Зупинка. Чому люди тиснуться у вже забиті маршрутки? Мені, чоловіку з периферії, цього не збагнути. Набагато комфортніше проїхатись у трамвайчику, там хоч можна зручно стояти. Так, це мій вибір. Ну ось я ввійшов у трамвай. Одразу скануючий погляд вмить розглядає пасажирів. Цього разу дівчат, які радують око, немає. Ні хороше, ні погано. Стукіт колес – музику погучніше. Цей крик, що лунає з навушників, скоріш за все, дратує сусідку по території – жінку похилого віку. Вгадати її думки не важко. За вікном метушня. Промотати плівку пошвидше – і в цьому можна переконатися. Ну от, станція метро. На вихід, так би мовити. Жетони скінчились. Хвилина затримки і моє тіло протиснулось крізь турнікети – горизонтальні гільотини. Добре що у них немає лез. Впевнений, що є люди, які не їздять метро, тому що бояться цих пристроїв. Щоб нормально стати і доїхати до необхідної станції, необхідно проїхатись одну зупинку в протилежному напрямі, на кінцеву. Скільки людей так хитрують. Ні, це не хитрощі, це здоровий глузд та повага до самого себе. От і пересів. Заслухався музику, вона ще й гучно грає. Не почув „Обережно, двері зачиняються”. Двері дали по плечам та затиснули сумку. Наче Ахілес розправився з дверима. Без проблем. Повернувся до пасажирів з виразом обличчя переможця. Так, де ж стоянка позручніше. О, є. Поки метро на поверхні, можна продовжити спостереження мурашника. О, тут більше мурах пересовуються на авто. Поспішають. На основну розвагу свого життя – на роботу. З сім”єю проводять час (звичайно, в кого вона є) набагато менше, аніж на роботі. Всі ж у колі. Навіть не так. Всі мурахи у колесі... Так, нудьгуватий мотив пішов. Тисну плеєр далі. Ця пісня вже в печінках. Цю можна послухати. Знову забув змінити плейлист. Тунель. „Хрещатик” і т.д. Метушні вже більше. Колода тасується. А ось і моя зупинка.

Вулиця. Підземний перехід. Запалена цигарка. Ох, це куриво... Так, знову потрібна музика енергійніша. Буду слухати ... ось цю. Люблю пройтися до роботи пішки. Точніше, я тільки так і роблю. Зустрічні обличчя. Жіночі. Гарні і не зовсім. Якщо гарні, то для роботи настрій ще кращий. Невже це життя? Крихітні деталі, малопомітні. Безліч малопомітних крихітних деталей.
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама