Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

alone, alone.....................................it`s not too bad.........................

23 января´07 19:54 Просмотров: 515 Комментариев: 14
День-у-день, кожну секунду простору відбувався рух. Десь недалеко через тишу проривався рух залізниці, за вікном чхав вітер, не замовкали сварливі дерева, раз-у-раз спалахував майже дохлий ліхтар, що був увечері єдиним «освітлювачем» її кімнати. Вечірньою вулицею ходили люди (хто – парами, хто – цілою купою, а хто – поодинці, як вона...).
Черговий початок такого саме чергового дня. Може, вам всі дні і здаються як один, навіть, якщо вони у вас зовсім не схожі, а от з нею все не так! Її дні вже давно не різняться один від одного, та вона-таки знаходить там щось особливе... Знову той початок... Знову той однаковий, але не набридлий початок нового дня. Встати з ліжка, закрити штори, потім – ванна кімната, кухня, салат, зелений чай без цукру, пігулки, фрукти, перебір мотлоху (того, що ми називаємо одягом), далі – знову ванна кімната, щоб протерти шузи, а на останок – коридор та гуркіт ключей у дверях. “Може, не так вже і погано бути самотньою? Скоріше, навіть непогано... Не від кого не залежиш – і від тебе ніхто не залежить: не сідає тобі на голову, не каже, що ти щось комусь торчиш; нікого не жалієш – ніхто не жаліє тебе: не пускає соплі та слюні тобі на плечі та не вимазує і так вже затаскану жилетку; сама прокидаешся, сама готуєш сніданок, з ранку-ранечку врубаєш музон, гарячу та холодну воду, приспівуєш собі щось під носа, не хвилюючись раптом промазати з точністю та чистотою ноти, сягаєш по хаті в смішній піжамі, яка вже на 4 розміри менша, або взагалі гола, миєш сковорідку від позавчорашньої яєшниці, тут із тостера вилітають тости, нажахавши тебе до смерті, сідаєш на чисту підлогу біля смітного відра зі своїм котом і жереш з ним із однієї тарілки!!! Потім, не вислуховуючи нічиїх заперчень, одягаєш що хочеш хоч задом-наперед та прешся по своїх справах. Вийшовши на вулицю, запалюєш сонце, одягаєш великі навушники, врубаєш для самого початку Green Day “Boulevard of Broken Dreams”, йдеш по цьому же “бульвару розбитих мрій” та співааєш, чхаючи на перехожих, а часом навіть забуваючи, що ти – людина музична....”


My shadows only one that walk beside me
My shallow heart`s the only thing that beating.
Sometimes I wish someone of them will find me
Till then I walk alone!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Така сцена життя, схожа на сцену з американських туповатих фільмів про розбиті відносини, які ще люди звикли називати коханням... А що, хіба ні? Все як у америкозів! Але фільми ці тупі, а от коли з тобою таке трапляеться в житті, то ти бачиш тут щось натуральне, навіть знаходиш фарби, якусь красу, задоволення та щось типу того. І їй це також довподоби. Нікого... Одна... Сама, але не самотня.
“Так і йдеш собі сама у собі, у іншому світі... І нехай на вулиці дощ! Зате в мене сонце, співають пташечки (ой, ні...то не пташки – то Green Day =). Недарма ж я напялила на свою морду сонячні окуляри)) Не так і погано жити самій, до того ж, так, як бажаю цього я! Не кохаю нікого, та мене ніхто теж! (так, так, давай, намагайся вперше в житті собі збрехати! Знаєш же, що кохаєш, до того ж, знаєш, кого...забивай баки, не забивай, все одно не припинеш кохати). А ще є привід для радощів, бо з кожним місяцем, який просто таки втікає від мене, я все більше і більше розумію значення дієслова “кохати”... Розумію, що це не тільки хотіти обійняти, поцілувати, переспати та бачити... Розумію, що це щось більше за вищенаведене. Особливо зараз, стоячи при сяйві справжнього !теплого! сонця, коли слабенький вітрець розвиває моє волосся (може, не такий вже він і слабенький, якщо розвиває волосся, на якому стільки хіміїї типу гелів та лаків...), спостерігаючи своє відображення в калюжі після вчорашнього дощу, бачучи там себе – як виявляеться, зовсім непогане ззовні дівча з чорним волоссям, довгою чілкою, над якою весь час знущається стиліст(ка), білою (але не блідою) шкірою, рум`янцем (ну й що з того, що намальованим?), жовтими окулярами, чорним одягом, посмішкою, що ну ніяк не навчиться не видавати внутрішнє задоволення душі цієї дівчинки та великими очима, які просто таки говорять всім присутнім деревам на цій вулиці: “Ви що! Озерніться, життя є. Неважливо, яке воно...не важливо, скільки в ноьму гидоти, бо воно в тебе є!”. От саме стоячи над тією калюжею я зрозуміла, що кохання до конкретного хомосапієнса є щось незрівнянно високе та зрозуміле лише душі, ніяк не розуму! Підійняла я тоді рукава куртки та светра, подивилась на свої голубі вени... В них же тече кров...забагато крові, яка несе життя...моє життя. То це і є ті вени, які я хотіла різати лезом, яке досі валяється в моїй косметичці? То це і є те життя, якого я хотіла позбутись місяць чи два потому? То це і є та дівчинка, яка страждала від того, що в неї було все, окрім любові? А тепер в неї нема нічого, окрім музики та любові...як любові до самої музики, так і любові до самого нього...Ба, як все змінилось за місяць...=) Ай-я-яй! Тільки поки що не можу я словами сказати те, що відкрило мені життя – ту сутність справжнього кохання. Складно, бо нема таких слів...Адже ж душа душі сказати може, а рот до рота – ні! ПаааааааааааааааааааааааааааРаааааааааааааааааааааааааааааааааааааДооооооооооооооооооооооооКС!”
От вона простоїть ще хвилин десять над тією калюжею, поговорить з нею, а потім схаменеться, згадає, що запізнюється на побачення із своїм майбутнім...Пожаловаться
Комментариев (14)
Отсортировать по дате Вниз
Тракторець    25.01.2007, 13:23
Оценка:  0
Тракторець
іііііііііііііііі)0круть))Як ти ся маєш маленька???
Saint_JimmY    25.01.2007, 13:23
Оценка:  0
Saint_JimmY
ся маю......в попку ))) шуткую, намана.
st@leX    25.01.2007, 12:25
Оценка:  0
st@leX
:02: :02: :02:
Глюков тебе по больше :02: :02: :02:
под фотами ставятся... а вот в альбоме .. типа пишеться не допустимый комент.. :71: :71: :71:
Saint_JimmY    25.01.2007, 12:25
Оценка:  0
Saint_JimmY
nnnnnn.тюююююююююю, а мне какую фотк на главную не поставлю, не одна не ставиться...видите ли , лица им не видно!
st@leX    24.01.2007, 19:01
Оценка:  0
st@leX
фак...... а чё я не могу у тебя в альбоме коменты ставить ?
Saint_JimmY    24.01.2007, 19:01
Оценка:  0
Saint_JimmY
как єто??????? вони ж стоять в мене на фотах...то напевно глюк якийсь (до, речі, німецькою глюк - це "щастя" бугага
Тракторець    24.01.2007, 18:15
Оценка:  0
Тракторець
ну ти цей дивися не вимажся цілуючи(:я ж ту дупу завжди на цемент сажу)
Saint_JimmY    24.01.2007, 18:15
Оценка:  0
Saint_JimmY
ааа.....ну, якщо цемент, то ладнв...головне, щоб не природний людський бруд )))))))..............все одно цілуватиму!!
Тракторець    24.01.2007, 12:23
Оценка:  0
Тракторець
:1: :1: :1: :1: цьома маленьку...цьома ще і ще))))маленька у такій дупі у якій я була цілих півтора року))поки не зявився тй інший в якого закохалася))))і я теж раділа тому що кохаю..і що що не взаємно..то просто так тепло відчувати кохання))))цьома маленьку)))
Saint_JimmY    24.01.2007, 12:23
Оценка:  0
Saint_JimmY
цьома ы тебе, до речі, можна в ту саму дупу =)))))))))))) цьом цьом
POSITIV!*mzfk    24.01.2007, 10:30
Оценка:  0
POSITIV!*mzfk
хік...мала...от рівно місяць назад я написала таку фігню....нікому її не показувала..окрім його...того,кого кохаю))...отака фіХня=)))
Saint_JimmY    24.01.2007, 10:30
Оценка:  0
Saint_JimmY
///////////////////////// the same never will be /////////////////////////////// ////////////////////////////
POSITIV!*mzfk    24.01.2007, 10:29
Оценка:  0
POSITIV!*mzfk
завтра вона його побачить...завтра знову зазирне в ті очі,в які закохалася рік тому..і все зрозуміє!...завтра..почує його голос...без якого жити не може...завтра весь цей цирк закінчиться...він все прочитає...все зрозуміє..вона впевнена,що зрозуміє...але от які висновки зробить?........
Вона зрозуміла просту істину: що кохають не за щось...не за те,що він найкращій..не за те, що він все заради неї зробить...не за подарунки..не за ніжні слова..і навіть не за те,що він з нею......а просто за те,що він - це ВІН!....просто тому,що по інакшому БУТИ НЕ МОЖЕ!.."

знаєш..я думала,що перевпевню себе не кохати...але то ж неможливо=))просто тепер живу зцим...і всьо....і я навіть рада,що кохаю...а не просто без почуттів живу=))
Saint_JimmY    24.01.2007, 10:29
Оценка:  0
Saint_JimmY
/////////////////////////////// ///////////////////////////// /////////////////////////////// ///////////////////////////// /////////////////////////////// /////////////////////////////
Реклама
Реклама