Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

КАРПАТИ

23 января´07 23:40 Просмотров: 314 Комментариев: 0
Все таки наша Україна дивовижна держава! І я можу це довести. Скільки в нас прекрасної природи! Карпати, Крим...все це так зачаровує тебе, що ти можеш дивитись на їх краєвиди годинами, не відриваючи ока.
Даремно люди кажуть: „ Не залишилось на цій землі нічого святого!”, бо ми точно знаємо, що це хибне твердження. Адже не так давно ми відвідали Західну Україну, яку, після всього побаченого, ми можемо вважати святою землею. Наша подорож була не дуже довгою, але вона назавжди залишиться в наших серцях. Ті, хто був у Карпатах вперше, зрозуміли сенс таких подорожей. Бо ж так чудово з друзями гуляти лісом, скуштувати таку не смачну, але дуже корисну воду „Джерела Нафтусі”, і просто подихати свіжим повітрям, що так рідко зустрічається в наш час. Але це ще не все, чим я можу по хизуватись. Ми, а ні хвилини не сиділи без діла.
У перший день ( тільки но з потягу) ми групою вирішили трохи вивчити територію, на якій проживали ще цілих три дні. І чесно кажучи ми були дуже вражені, бо не кожен день маєш змогу ходити по лісу, дерева в якому нагадують багатоповерхові будинки, де таке звичне діло як дихання перетворюється на насолоду, бо повітря там чисте-чисте... А скільки в нас було радощів, коли ми побачили білочку! Хтось навіть запитав: „Чого ви радієте? Це ж просто білка!”. Цей „хтось нічого не тямив, бо не розумів, що то не просто білка, вона ж була справжня КАРПАТСЬКА білка!!!
Ми сходили вниз по горі, до села. І навіть там Матінка-природа вирішила показати всю свою красу. З одного боку провалля і там тече річка, поруч з якою знаходяться декілька Джерел Нафтусі, з іншого підйом у гори, а прямо, заворожуючи своєю величчю красується греко-католицька церква святих Петра і Павла.Чомусь більше всього в ній запам’ятався справжній західноукраїнський вертеп.
Боже, а як чудово було побувати на Батьківщині славетного українського письменника Івана Франка в селі Нагуєвичі. Мало того: зайти до будинку, в якому він провів своє дитинство, побачити кузню його батька, і відвідати музей І.Франка де збереглися багато пам’яток його минулого. При поверненні з села Нагуєвичі до нашого пансіонату „Зелений бір” ми заїжджали до невеликого містечка Борислав.
Останній день перебування в пансіонаті „Зелений бір” приніс нам багато несподіванок, оскільки то був Старий Новий рік. До нас завітали ряженні із села, які співали, показували маленькі сценки і посівали. І кожен з нас нагородив їх якимись солодощами.
Ми так не хотіли повертатись, але що ж робити, квитки на потяг були вже замовлені. Та попереду в нас була ще екскурсія по Львову. Ідучи вузенькими затишними стежками в тебе перехоплює подих... навкруги така краса! По дорозі ми відвідали Домініканський собор, музей, костьол. Нажаль в нас не було часу побачити повністю Львівський театр, але екскурсовод про нього нам багато розповідала.
Коли потяг рушив, кожен дивився у вікно і згадував те, що з подорожі найбільше припало йому до душі...


P.S. – хоч в Карпатах не було снігу... нам і без нього не було коли сумувати!!!
БО Ж ПОЦІЛУНКИ..... ЦЕ НАЙКРАЩІ ВЕСЕЛОЩІ.....ТА НАСОЛОДА
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама