Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Розкіш

24 января´07 13:22 Просмотров: 460 Комментариев: 2
Ти мені надто багато дозволяєш! Мені можна засинати без тебе, не бачити тебе уві сні, прокидатися не від твого дзвінка. Так, ти мене розбещуєш. Моїми самотніми вечорами, моїми прогулянками з іншими, моїми посмішками не тобі. Ти не знаєш міри! Забезпечуєш мені нечувану свободу, яка сковує мене безнадійністю існування моїх почуттів. Ти не вимагаєш, щоб я писала тобі повідомлення, не нервуєшся, коли не приходжу до дому, не переймаєшся, коли читаю листи від зухвалих. Ти не обмежуєш мене ні у чому! Бо важко обмежувати ніщо..
...

Я вірила, що моє стрімке бажання тебе вивітриться разом з ейфорією безглуздих свят. Я майже звикла жити без думок про тебе, що стало страшним ударом для моєї душі. Але я могла. Я, навіть, хотіла кохати іншого. До вчорашнього дня.. Дякую! Я була порожньою і несправжньою, відбитком себе на папірі, у дзеркалі, серед людей. А тепер, таки так, я знову живу. Чому ж не подякувати за повноту почуттів, що породжує моє серце під твоїм поглядом! Звичайно, спасибі тобі..
...

Та все ж таки, хотілося б померти. Чи то від обіймів, чи від мотузки - головне, задихнутись від розуміння невідворотності єдиного..
Я не буду щаслива без тебе..
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Y3ARZ3R01NS1D3M3    24.01.2007, 15:38
Оценка:  0
Y3ARZ3R01NS1D3M3
я замечу если ты удалишь дневник. Да и не я один,уверен.
тяжело комментировать то что для тебя непонятно. А тупости типа "все будет хорошо" или "держись" писать совсем не хочется. ИМХО
Love_Song    24.01.2007, 15:38
Оценка:  0
Love_Song
пасиб..мне важно, что ты заметил бы..а так..всё очень скоро действительно наладится. как относишься к французким фильмам?))
Реклама
Реклама
Популярные заметки