Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Вітер

26 января´07 2:44 Просмотров: 5420 Комментариев: 2
Учора я закохався.
Я блукав самотніми, по-осінньому холодними вулицями в пошуках кращої долі, і раптом побачив її. Час на мить застиг у мене перед очима. Щось зойкнуло в грудях, в животі залітали метелики. Я відчув якесь почуття, досі мені не відоме. Вона була невеликого зросту, в коротенькому сіро-зеленому плащику. ЇЇ розкішне кудряве волосся огортало плечі, падаючи водопадом. А ці очі!!. Бездонні і блакитні, як океан. Я був ладен потонути в них. Вона йшла легкою ходою, ледь торкаючись землі своїми мініатюрними ніжками. Здавалось, що то летить казка, що я сплю..І тільки стукіт підборів нагадував мені що це не сон, а реальність. Вона йшла задумавшись, бо навіть не помітила мене. Я пішов за Нею. Небо затягло сірою павутиною хмар, почав накрапати тихий осінній дощ. Вона зупинилася, відкрила парасольку і застигла на місці. І я насмілився, підійшов до неї, торкнувся її ніжної шкіри обличчя ,блідих щік, заглянув у очі, погрався прекрасним волоссям, а потім торкнувся цих алих уст... То було незабутнє відчуття... Я провів Її додому. Ми розпрощались швидко, не зронивши ні слова.
Наступні кілька днів я сам блукав осінніми вулицями, де зустрівся з нею. Я був сам не свій... Розкидав усюди листя, що жовтим килимом вкрило землю...Бився об жорстку реальність, з болем дивився на поодинокі закохані пари... Я сумував. Я шукав зустрічі. І знайшов... Цього разу вона була не сама. Біля неї поруч йшов високий ,кремезний молодий чоловік ,вона схилила свою тендітну голівку на його сильне плече. Він обіймав Її, притискаючи до себе, мою кохану ,мою кохану ,мою єдину...
Я побіг до них. Хотів вдарити його ,відштовхнути від Неї, зайняти його місце ... Але хіба ВІТЕР має силу розлучити два закоханих серця ,об'єднаних любов'ю? Ні, не має. Я повинен сам літати по світу, я не маю права закохуватися. Бо я - ВІТЕР.

От знайшла своє улюблене ессе. Давненько його написала...


Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
кОлУмБеТиХа    26.01.2007, 19:19
Оценка:  0
кОлУмБеТиХа
як гарно! :01: :01: :01: :4: :4: :4:
Любимая*    26.01.2007, 11:44
Оценка:  0
Любимая*
Интересно)
Реклама
Реклама