Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Дайош оптимізм :)

30 января´07 11:50 Просмотров: 489 Комментариев: 2
І де береться ця липка, сіро-бридотна потвора хандра? Яким чином вона пролазить до моєї душі, не маючи запрошення, і навіть не платить за вхід!?

Щойно ти замислилася на сенсом життя, набудувала планів, намалювала веселкові ілюзії... як ось вона, зараза, лізе, шкіриться, і злорадно шепоче, що, мовляв, сенс життя - то атавізм, або навіть людська вигадка типу даньогрецько-міфічного Олімпу, вигаданого, щоб не так нудно жилося. Потім ця потвора помічає ескізи з ілюзіями, домальовує ілюзіям ріжки та вуса, задоволено регоче від спотвореного і, неначе повнопрана господарка, обирає куточок у твоєму серці і зі словами "Ось тут я житиму" оселяється там.

Продовження банально-стереотипне - людина, в якої у м'язі-ударнику оселилося таке нещастя, поступово втрачає смак до життя, бажання носити рожеві окуляри та їсти смажену картоплю на ніч. Любов опиняється в ігнорі, надія та віра понуро плентаються позаду. На фізіономії з'являється вираз вічно незадоволеної собою та життям людини. У дзеркалі помічаються лише прищі та зморшки. Людина старіє.

То де ж, питається береться ця хвороба, цей паразит, що змушує нас передчасно старіти і удвічі швидше зношує центральний орган сердцево-судинної системи, що має здатність до рівномірного калатання?
Невже то сірість та сирість довколишня приваблює її? Чи наше каяття з приводу поправних і не дуже помилок викликає у потвори бажання заявитися в гості? Чи осад в душі через штовханину в метро?

Хай як би воно не було, але не може досконалий людський організм вкупі з безсмертною душею здаватися всяким породженням боліт та хащів))
Пропоную розводити посмішки - типу ферми сонячних зайців у душі як протидію гниттю, ниттю, сплінам, хандрі, та всяким, подібним їм, депреснякам. А сльози... сльози нехай будуть: кажуть, вони подовжують тривалість життя і оберігають організм від стресів і струсів. Нехай тусуються разом із зайцями ))

Бой депресняку - дайош рожеві скельця!
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
братец_Кролег    31.01.2007, 13:58
Оценка:  0
братец_Кролег
но пасаран ! *показываит "открытую перчатку"*
oiseau_orange    31.01.2007, 13:58
Оценка:  0
oiseau_orange
йаволь))
Реклама
Реклама