Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

необхідні речі

31 января´07 4:07 Просмотров: 210 Комментариев: 1
Мені потрібно досить небагато аби бути впевненим у власному майбутньому. Ці речі настільки прості, що коли задуматись, виявиться, що організувати психологічну стійкість можна за кілька хвилин і без над зусиль з мого боку. Запасна пачка сигарет та батарейка для плейера. Ось дві штуки, які на дві третини забезпечують душевну рівновагу. З другим пунктом проблем майже ніколи не буває – я зазвичай купую пару батарей, кожна з яких тримає свій заряд щонайменше півмісяця. Коли в хід іде друга, приблизно через тиждень купую ще пару – таким чином за допомогою улюбленої музики забезпечується відмежування від зовнішньої реальності, а це як не як великий позитив, як на мене.
Щодо сигарет тут трохи складніше. Мінімум для мене пачка на пів доби – період коли я не сплю. Постає проблема розрахунків – скільки встиг викурити і чи вистачить запасу на часто безсонні ночі, які хоч і традиційні, але завжди не заплановані. Велике моє щастя в тому, що у дев’яноста відсотках випадків цигарок вистачає – якщо ні, починається нервова економія, задля якої інколи доводиться пересилювати себе і лягати спати. З цими своїми двома пунктами я нерозлучний по життю і зруйнувати традицію можуть лише форс-мажорні обставини – на кшталт відсутності грошей. Втім, на такі дрібні вимоги зазвичай фінанси знаходяться
Пожаловаться
Комментариев (1)
TodoEstaraBien    09.02.2007, 03:28
Оценка:  0
TodoEstaraBien
Так, якщо є батареї - жити можна; а от щодо цигарок... ну незнаю. Не пробувала, але в безсонні ночі заснути допомогає музика. Тому головне для мене - це все ж таки батареї)))
Реклама
Реклама