Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

лав

31 января´07 20:54 Просмотров: 386 Комментариев: 5
Колись, не так вже й давно, в принципі, я зневажав людей, які не вірили в чисте кохання. Зневажав і співчував. Це був прекрасний стан душі – відчуття причетності до дуже обмеженого знання, доступного тільки обраним. Та й то не всім.
І не можна списувати таке світобачення, такий нонконформізм у питанні найвищого міфічного почуття, на молодість літ чи недостатній життєвий досвід. Справа навіть не в тому що це саме життя не так вже й часто в той період грало не за правилами. Зовсім ні. Просто тоді була інша пора року. Душі. І тривала вона досить довго, а не банальні три місяці.
Згодом, навіть не пам’ятаю точно – що то був за день, тверезий був чи ні, ніч чи день, я з жахом усвідомив, що теж перестав вірити у кохання.
Скоріше за все навіть не перестав, а воно зникло з мого життя. І не можна сказати, що воно було, навіть не можна сказати, що його не було. Просто пропала віра. Найстрашніше – після усвідомлення нічого не змінилося. Я не став простіше сприймати життя, не став беземоційним. Взагалі, все було як зазвичай. Я наче бачив сон – і поки бачив все було як годиться, а потім прокинувся і забув – залишилися лише окремі фрагменти, по яким важко судити поганий сон був чи ні.
А інколи ще вранці буває таке враження, що сон був, просто ти не можеш його згадати.
Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
stupid_cucumber    22.03.2007, 09:18
Оценка:  0
stupid_cucumber
а я в нього впринципі вірю... але чому це буває так боляче???!!
TodoEstaraBien    09.02.2007, 03:31
Оценка:  0
TodoEstaraBien
Кажуть, коли перестаєш вірити і чекати кохання, - якраз тоді воно має прийти... Хтозна, але я все одно не вірю. Є що завгодно, але не кохання...
МатериалистЪ    02.02.2007, 18:47
Оценка:  0
МатериалистЪ
Погортай мій щоденник - взнаєш те, що я відчував раніше. Зараз же мені всеодно.
МатериалистЪ    31.01.2007, 21:40
Оценка:  0
МатериалистЪ
Щось подібне відбулося і в мене.
link-    31.01.2007, 21:40
Оценка:  0
link-
і як самопочуття?
Реклама
Реклама