Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Кораблі швейцарських мореплавних компаній не запливають у води країни,

1 февраля´07 2:59 Просмотров: 387 Комментариев: 2
Кораблі швейцарських мореплавних компаній не запливають у води країни, прапор якої майорить на їхніх щоглах.
На мені повно знаків, які говорять оточуючим людям – можна зі мною йти на контакт чи ні. Особливі деталі одягу, вираз обличчя, манера поведінки, скупа мова, та навіть обмежене біополе, майже повністю виключає небажану мені комунікацію і як наслідок кризу спілкування. Представники більшості видів суспільства просто не заговорять зі мною, все в мені говорить, що я не з їх кола.
Люди, що знають мене достатньо близько вже навчилися розпізнавати примхи мого характеру і зайвий раз намагаються не псувати собі настрій марними домаганнями моєї уваги. Я вдячний їм за розуміння і за те що вони ще досі не відмовились від ідеї зрозуміти. Можливо, для них є загадкою моя трохи неадекватна поведінка та ігнорування усталених суспільних відносин – саме тому ці люди ще не покинули мене.
Втім, мій зовнішній вигляд водночас відкриває комунікаційний канал людям схожим на мене по стилю одягатися та як вони гадають ідентичністю світосприймання. І хоч таких не так вже й багато, мені інколи траплялися тяжкі випадки відбивання небажаних доброзичливих атак від своїх “однодумців”.
Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Drimka_*  (аноним)  03.02.2007, 21:25
Оценка:  0
Drimka_*
Що тобі потрібно від життя?
link-    03.02.2007, 21:25
Оценка:  0
link-
не так вже й багато.
Реклама
Реклама