Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Така ось гірка правда

1 февраля´07 22:51 Просмотров: 373 Комментариев: 0
Мені чомусь закортілось розмовляти українською, тренувати її, бо насправді то є чудова мова, якщо вона чиста немов гірська річка, то й ллється вона не менш дивовижно. Мені кортить змінити щось у житті, що мабуть и спричинило мою "українізацію":)
Хоча усе це почалось ще за кілька місяців до нового року. Тільки зараз я насправді відчуваю потяг до рідної мови.
Почалось це з СМСок до моєї коханої дівчини, вони були просто чудові, я навіть сам дивувався, як це так гарно у мене виходить а вона інколи не вірила що це пишу я, так добре в мене виходило:)
Нажаль ці солодкі часи минули й настав час смутку та занепаду. Усе пішло шкереберть, ми з дівчиною живемо разом вже цілий рік та усе стає дедалі гірше. Ми перестали розуміти одне одного. Ми постійно лаємося, у нас не залишилось інтимних відносин, вона ходить гуляти без мене та не каже куди і с ким, хоч раніше ми завжди були разом.
Я так більше не можу, я кохаю її до нестями, але ж це почуття не передається повітрянно-крапельним шляхом, нажаль:( І воістину я не розумію у чому справа, у мене є все що она хотіла окрім достатньої кількості грошей, хоча їх напевно ніколи не буває достатньо. І то, це тимчасова незручність у період переходу з однієї роботи на іншу, більш достойну та коштовну.
Я носив її на руках, кохав більш ніж своє нікчемне життя, віддавав усе останнє аби тільки вона була щаслива. А тепер я сиджу ось тут за комп'ютером та друкую весь цей непотріб, коли вона їздить с кимось по місту та не хоче мене бачити...
Колись я обіцяв собі що якщо ще одна дівчина зі мною так вчинить, я більше не буду шукати ту єдину, що робив увесь цей час завжди у першу чергу так як мав цю ідею за головне у моєму житті. Досить! Тепер я хочу повернутися до того життя яке мав до неї, життя з розбитим серцем, яке вона зцілила хоч і ненадовго. Хочу тинятися по клубам, накачуючи себе наркотиками до повної дисасоціації, пити пиво як скажений і спати з дівчатами які будуть розраховувати на мою любов. А хто скаже що вони не винні може вбити себе об стіну, я теж не винний, тож за що мене так? Зайвий раз переконуюсь що усі жінки однакові, якщо не завжди то з часом стають... Гроші, це все що їм потрібно! І ти повинен, саме повинен їх мати, а якщо на якийсь час ти їх втрачаєш, то поважати тебе немає за що(її слова), і кохати теж, не кажучи про кохатись... Та повинен тільки ти, ти а не вона та не ви разом, тільки ти! А вона кішка, яка живе сама по собі...
Але душа моя найчистіша, мені не краплі не соромно, бо я змінив своє життя заради кохання, потративши на це шість років а натомість отримав стусана під зад.
Тому вважайте мене сволотою бо я починаю полювання і змушу відчути тих хто не є чистим душею, те що відчував я! І сумнівам тут немає місця, ще жодна жінка не змогла встояти, нехай це не день, нехай тиждень, але я завжди брав своє, тільки на цей раз це буде не кохання а суворий розрахунок. Пробачте дівчата та жінки але є такий вислів за яким я жив і хочу йому навчити інших: -Відносись до людини таким чином, як ти хочеш щоб потім вона до тебе відносилась! Так ось я так жив, але зараз нехочу. До речі ось чого я почав цей пост:) Хотів надрукувати СМС а вийшов псалом якийсь:) Доречі то є остання СМС до цієї дівчини, зараз я зберу речі, викличу таксі і бувайте здорові:)
::::::::
СМС: Не дивлячись на все, та попри всі негаразди, я всеодно тебе кохаю до нестями. І хай там що б не трапилось, ти всеодно залишишся у моєму ерці назавжди, як найкраща дівчина у всьому всесвіті. Але для когось це лише порожні слова, ціна яким у сім копійок. Вибач, я так більше неможу.
::::::::
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама