Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

*

2 февраля´07 14:56 Просмотров: 405 Комментариев: 8

Вечір. Пізній вечір, що вже давно чекає в гості владну, принадну ніч. Вогні великого міста заколисують втомлених людей. Пітьму пронизують кружечки ліхтариків та слабке блимання неонової реклами. Хтось ще вигулює свого песика, змерзлою рукою чухаючи за кудлатим вушком. Десь ще гуляють закохані, і тримаючись за руки перестрибують калюжі – тоді враз уся вулиця наповнюється дзвінким сміхом.
А як тихо навкруги!
І лише зграйка машин з шершавим низьким шепотінням коліс або хриплий викрик п’яної пісні, порушить щільну, холодну, свіжу тишу навколо.
Горять різнобарвним світлом маленькі віконця тисяч будинків. Більшість вже давно темні – там жаданий відпочинок несе їх не крилах глибокого сну. А в деяких слабенько тремтить невпевнене світло - хтось ще досі позіхає на м’якеньких диванах, клацає по кнопках телевізійного пульту.
В деяких – обійми кохання дарують комусь солодкі хвилини задоволення.
В сусідньому - горить маленька лампа за письмовим столом – то студент у останню ніч пише роботу.
А в цьому вікні лише кружляється тихо, розгойдуючи нічне прозоре повітря маленька рухлива постать. По стінах плавно звиваються тіні. Колонки в кутку випускають на волю магічні хвилі легкої, загадкової музики. Єдине джерело світла в кімнаті - екран комп’ютера.
Дівчина танцює. Танок її стає щоразу швидшим., більш запальним, та від того здається ще легшим. Ніжки то невтомно перестрибують через невидимі перешкоди, то м’яко пливуть, то виміряють килим маленькими-маленькими кроками. Рухи тіла чіткі, вогняні нанизуються один на другий, створюючи мереживо танцю, зливаються з піснею, через яку можна почути і шепіт дівчини, яка тихенько підспівує. Стає доволі спекотно. Вона залишається лише в самих трусиках, зверху яких пов'язаний тонкий трикутничок шалі, і маленькій майці, що відкриває кругленький, немов дитячий живіт. Відкриває вікно, впускаючи в кімнату холодне зимове повітря. Але вона не відчуває холоду. Босі ноги знову несуть її по кімнаті, бо її охопила нестерпна жага танцю. Вона палає його вогнем, поринає в його глибокі хвилі, зливається з музикою, прокидається і засипає разом нею. Волосся довгим водопадом, другою тінню повторює впевнені рухи, розсипається по прямій, гнучкій спині, по круглим плечам. Руки відштовхують гаряче, тремтяче разом з тілом, повітря.
Це її стихія, магія, її країна. Ніщо не порушить її владу, коли в вікно зазирне місяць своїм тоненьким серпиком.
Потім їй захочеться пити. Вона піде на кухню, ледь пританцьовуючи, жадно питиме мінералку, аж доки не зрозуміє, що нарешті втомилася. Зніме одяг і піде до ванної.
Її ніколи не мучитиме безсоння – вона провалюється в обійми сну ледь торкнувшись подушки.
А завтра пролунає призивний поклик будильника, потерши очі вона встане і піде на роботу. Йтиме сірими вулицями, де ніхто не знатиме, як вона закохана в місяць і як легко і бентежно їй може бути в полоні танцю. Що в неї є своя дивна мова, яку розуміють всі – мова рухів, мова тіла. Її не треба вчити – досить лише прислухатись, вимкнути світло і скинути зайвий одяг та турботи.


Пожаловаться
Комментариев (8)
Отсортировать по дате Вниз
Skitalec    03.03.2007, 15:25
Оценка:  0
Skitalec
Мені здається що все буде гараз...
дышать    03.03.2007, 15:25
Оценка:  0
дышать
Все гаразд, сонечко))
Antipat    24.02.2007, 22:54
Оценка:  0
Antipat
Так пишут люди которые утратили способность чуствовать, а потом обрели эту способность вновь, и пытаются насладится по полной етим даром. Чуствуя Всей душой....

Ничего в замен. :4:
дышать    24.02.2007, 22:54
Оценка:  0
дышать
Мяу, Сашка)
last_nefelim    02.02.2007, 15:34
Оценка:  0
last_nefelim
:62:
дышать    02.02.2007, 15:34
Оценка:  0
дышать
))
last_nefelim    02.02.2007, 15:25
Оценка:  0
last_nefelim
Красиво та прозоро написано. :4: :4: :4: Мені здалося, чи я чув нотки смутку в розповіді?
дышать    02.02.2007, 15:25
Оценка:  0
дышать
Та ні, то тільки на перший погляд))
Реклама
Реклама
Популярные заметки
Автор: КсюМ
разговоры
Автор: Timing
20.10.2017
Автор: sayhello
Smashing...