Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Просто як це відбувається????

2 февраля´07 14:59 Просмотров: 473 Комментариев: 3
Коли дістаєшся межі...що відбувається? Що буде далі після того, коли ти признаєш, що життя в даний момент позбавлене фарб, подій, сутності...Є хіба що хиткі мрії, в здійснення яких віриш все менше і менше, чим ближче ти стаєш до них...здійнені мрії – то вже не мрії...Та якось все порожньо... Порожня голова – цього достатньо для створення висновіків.
Що робити далі, коли починаєш сумніватися, чи хочеш ти бути з цією людиною далі? Що робити, коли ти до нестями кохаєш та водночас в твоїй голові з`являється думка: “А чи варто воно того? Чи варто страждати кожного дня, щоб бах! і побачити свого коханого, внаслідок чого ще більше страждатимеш через те, що все не так, як малювало тобі твоє хворе уявлення? Що буде далі, коли я просто виражу свою думку: “Я дійсно сумніваюся, що то є та людина, з якою я можу бути щасливою”...Так, я можу бути з нею, можу посміхатися, та чи зможу я бути задоволена? Сумління в тому, що нема чогось кращого, а отже – воно існує... Згадуючи все, можна просто подивитися на це з іншого боку: не все було так гарно, не все є так варто того... Стояти на місці, пустивши події в біг – то не є порятунок. Життя занадто коротке для цього, особливо, коли починаєш сумніватися в щасті “омріяного”... Все не так добре....все взагалі не так! Це навіть в якійсь мірі страшно – відчувати, що твої мрії, надії та саме полум`я почуття починає вмирати... Але на рівні підсвідомості ти не можеш цьому заподіяти. Не знаєш, куди бігти, не знаєш, куди стукати... Не знаєш, які наслідки це залишить в твоєму і так вже нездоровому глузді, який весь час спирався тільки на одне ім`я та на одну думку; який був схожий на термометр з дієзами та бемолями, на якому кров замість ртуті то підіймалася до головного мозку та змушувала його працювати, щоб не наробити дурниць, то, навпаки (у переважаючих випадках) – спускалася на саму підлогу та крапала на світлий килим від непорозуміння того, що робить зі мною світ...Спочатку це було легким та майже безвідповідальним... До того часу, поки не почалися серйозні проблеми як зі мною, так і з усім мене оточуючим. До того часу, як я зробила четвертий поріз на руці; до того часу, як мені було кинуто виклик на самостійне життя у вигляді сумки, в яку слід було збирати речі; до того часу, як я в один прекрасний сонячний день закрила штори своєї кімнати та не пустила туди сонце. До того часу, як я не почала розчаровуватися в людях, яким я довіряла; до того часу, як я зрозуміла, що емоції вже ніколи мене не відпустять, що вони вже є для мене їжею, що вони повсюди мене... Так і не розумію, чому я-таки роблю порізи замість одного величезного розрізу на вені, чому я-таки не зібрала речі, а лишилася все ж таки вдома, чому я досі не відкрию штори та не подивлюся на сонце... Чому я боюся тепер після численних обманів довіряти, чому я не вмію стримувати сміх, сльози, крик, скаженість та тому подібне? А найцікавіше – я так почуваюся набагато краще... Не знала, що дійду до цієї межі, що захоплюся цим життям настільки, що не зможу його обірвати... Не знала, що можу жити так... Та я точно знаю, що житиму в них...в річках своєї підсвідомості... Це набагато краще, ніж може бути з будь-ким... Краще, ніж будь-що... Єдиною загадкою для мене так і залишилось те, що шукають мої очі...........................................................................
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
Slimkaa    20.02.2007, 19:53
Оценка:  0
Slimkaa
Со временем будешь думать иначе или более глобальнее Мир на каждого человека действует по свойму формируя в нем силу выдержку и прочие фигни того же духа. Для дальнейшего сущестования... сколько раз у меня менялось мировозрение... просто ужос.. так что бла бла бла бла и еще бла бла бла... Всему свое время и твоя главная роль скоро наступит!
Saint_JimmY    20.02.2007, 19:53
Оценка:  0
Saint_JimmY
а то )))) когда мировозрение меняется - єт прикольно _))))) потом сидишь и думаешь "вот я дурак раньше біл" )))
Звездочка_    19.02.2007, 18:48
Оценка:  0
Звездочка_
http://dnevnik.bigmir.net/view_ar ticle/community/17379/?flyM e=64943084 загляни сюды, плиззз
Реклама
Реклама