Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

И сново почему? Вечный вопрос

4 февраля´07 0:45 Просмотров: 233 Комментариев: 1
Ну почему пока я не напишу какую-то новую заметку в дневнике, никто обо мне не вспомнит, не перечитает мои стихи или песни (но песни не мои, в просо слова, которые в песнях как раз описывали мои чуства на то время) просто так из интереса? Почему пока я не обосру когото, не напишу или скажу пару ласковых, я никому не нужна? Почему людям нужен какой-то образ человека, которого даже не существует, какой-то выдуманый образ, а не я , я настоящая, такая какая есть со всеми достоинствами и недостатками. Ладно, проехали...
Пожаловаться
Комментариев (1)
Experiment-1    16.03.2007, 20:10
Оценка:  0
Experiment-1
Дуже цікава думка, я Теж часто про це думаю)
Здається, людям властиво краще сприймати прості речі (часто це щось погане, або добре), але те, що добре запам'ятовується, те, що цікаво розповісти іншим, і те, що рідко відбувається з ними. Тому про нас більше згадують, коли ми навмнисно робимо якісь публічні вчинки, сприймаючи нас через такі вчинки, але не такими, якими ми є.
Думаю, шо ми (люди) цікавимось внутрішнім світом лише тих людей, яких ми любимо, або якими захоплюємось. Хоча є особистості, які намагаються зрозуміти більше, ніж інші пропонують ім зрозуміти, і це добре, по-моєму)
Реклама
Реклама