Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Уяви собі найкрасивіше місце у світі...

6 февраля´07 17:04 Просмотров: 493 Комментариев: 0
"Я хочу бути з тобою. Я так хочу бути з тобою. І я буду з тобою! Бо я з тобою буду. Бо ти зі мною будеш. Бо ми будемо з собою. Самі з собою. Бо ти хочеш бути зі мною. Бо не бути з тобою - для мене не бути. Бо краще не бути, ніж не бути з тобою. З тобою. Для тебе. Над тобою. Під тобою. В тобі."
Станіслав Перфецький

Юрію Андруховичу,
українському поету і письменнику сучасності,
а також його геніальному роману „Перверзія” – присвячую.


Уяви собі найкрасивіше місце у світі... те, куди хотів би потрапити найбільше. Я обережно ступаю по соковитій зеленій траві... навколо море квітів, на пелюстках яких ще не висохла вранішня роса. Тихо шелестить листя дерев, виконуючи свою неповторну симфонію. В синьому небі поважне місце займає господар Світу – Сонце, яке всім дарує таке необхідне тепло... В повітрі застиг приємний запах... Який? – Це запах життя... запах насолоди... запах свіжих емоцій та почуттів...
Виникає питання: куди я потрапила? – Це Твоя Душа.
Не бійся... Я її не скривджу... Просто подарую їй щось на згадку... щось тепле, добре, лагідне...

Я подарую їй Щастя: Вона злетить у простір на крилах сподівань, надій, бажань... Вона жадібно ковтатиме солодкий дурман. І приємна паморозь розтечеться по Твоєму тілу.

Я подарую їй Гармонію: Охоплю ніжністю і ласкою й зачарую в неймовірній казці... Я тихо проспіваю колискову й розсію зорі на нічному безмежжі. Я замалюю яскраву веселку семи кольорів серед Твоїх тривог.

Я подарую їй Любов: ...
Я просто віддам себе. Віддам без залишку і думки...


P.S. Як таємниче дивно ти прийшов
Із кольорових снів моїх дитячих...


Кот
31. 01. 2007
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама