Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

ОНЛАЙН-створення напопулярнішого сайту в українському інтернеті

6 февраля´07 22:31 Просмотров: 389 Комментариев: 3
ЧАСТИНА ПЕРША

РОЗДІЛ 1. ПЕРЕДІСТОРІЯ.

Що ж почнемо. Мене звуть Артур, мені 25 років. Закінчив юридичний факультет Львівського Національного Університету ім. Івана Франка, працюю на державній службі в правоохоронному органі. Одружений, маю доньку.

Спочатку невеличка передісторія. Перший свій комп’ютер я придбав за 1700 долларів США це був Пентіум 200 зі 128-ма метрами опертивної пам’яті та "хардом" на 15 Гб. Це було давно, як тільки у нас на Україні розпочиналась ера комп’ютеризації. З тих пір, фактично, комп’ютер увійшов в моє життя, а через декілька років - й Інтернет.

Мій шлях користувача Інтернету, я впевнений, не сильно відрізняється, від шляху який проходять всі (майже всі) особи чоловічої, можливо й жіночої статі, котрі потрапляють в цю справжню сітку, яка затягнувши раз, вже ніколи не відпустить.

Особисто мій інтернет-досвід можна поділити на декілька етапів:

1. початковий (базовий) - втечі з пар й сидіння в інтернет-класі на факультеті. Листування зі всіма підряд, знайомство з айсікю іншими інтернет-програмами. А також реєстрація у різних системах, які платять за перегляд реклами, і, відповідно перегляд цієї реклами. Завершенням етапу було отримання чеку на 30$ від однієї компанії та чотири талони "К" на факультеті.

2. креативний - за час цього етапу у мене було декілька, скажімо, не дуже вдалих інтернет-проектів, які були моїми персональними веб-сторніками та клановими сайтами до онлайн ігор Бійцівський клуб, Територія, та ще якоїсь... Завершився цей етап реєстрацією клану ОО "Акваріум" у грі Територія та успішним усуненням мене з посади Голови клану і пізнішою перепродажею його іншим особам за 600$ (зробили те, що хотів зробити я).

3. бізнес-етап - розпочався близько року тому, за час цього етапу мною створено лише один сайт www.extreame.in.ua - було проведено дуже багато переговорів із постачальниками, проте, після реєстрації підприємства, яке мало би займатись вказаною діяльністю, тобто доставляти в Україну та продавати пейнтбольне спорядження, стало зрозуміло, що з нашою податковою системою необхідно боротись, шляхом хабарництва, а бажання особливого цим займатись небуло, тому, враховуючи все наведене після невеликої перерви, підя час якої заямався йогою та читав книжки про ключі до досягнення успіху в житті та як стати мільйонером, зрозумів, що необхідно зробити щось корисне для всіх і просто так.

З цього вього і народилась ідея створення інтернет-проекту, який би об’єднав всіх таких починаючих веб-майстрів, які всього навчались на своїх помилках (selfmade persons) і допомогти їм порадами та корисними статтями, посиланнями, одним словом створити місце, де б ті, хто може, могли поділитись власним досвідом, а ті, хто хоче, могли знайти щось корисне для себе.

Для цього необхідні однодумці та добровольці, але назва, на мою думку вдала:продовження буде...
Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
L_a_R_r_Y    12.10.2007, 03:21
Оценка:  0
L_a_R_r_Y
Хеппи Бёздей Ту Ю!!! :06: :4:
L_a_R_r_Y    12.10.2007, 03:21
Оценка:  0
L_a_R_r_Y
С прошедшим деньриком тебя!!! :62:
Жора_Утесов  (аноним)  06.02.2007, 22:44
Оценка:  0
Жора_Утесов
Как человек с некоторым опытом в этом "бизнесе" считаю проект мертворожденным. Но буду рад если удастся.
Если интересуют авторские статьи (не переводы) с рекоммендациями для веб-мастеров, обращайтесь.
Реклама
Реклама