Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Те, що є..

9 февраля´07 11:11 Просмотров: 3740 Комментариев: 4
Те, що зі мною..
Ті, хто зі мною..
Ворони.. Останнім часом вони завше поруч.. Коли виходиш з дому і йдеш куди-небуть, хтось із них обов*язково сидить на ліхтарі при дорозі і вітає.. Коли підходиш до роботи вони зустрічають, а іноді і шось розказують.. На прогулянках.. Вони завше поруч..
Коли сидиш вдома за компом з вікна видно їхні шлюбні польоти на фоні неба..
Добре спати на підлозі.. і саме там, де сплю я.. Не видно навколишніх будинків, а пеше коли прокидаєшся бачиш Небо.. Чудове блакитно-сіре небо, яке тобі посміхається щодня і якому посміхаєшся у відповідь.. Тільки щось останнім часом Небо засумувала ("Небо хочет упасть"?), та не перестає посміхатись при цьому.. Її сум скоро пройде і вона знов сяятиме, я знаю..
Йдеш на балкон і вдихаєш свіже морозне повітря.. посміхаєшся новому дню.. І день тобі посміхається, дарує нові чудові моменти життя і приємні "випадовості"..
Час, що летить і щомиті несе мене до подій, які мають статися, приємних подій.. Швидкість миті - такт процессора, час відліку - відкривання очей.. Життя..
Друзі, події.. Знання і можливості.. Свічки-таблетки, запах ароматичних палочок, тепло, приємні відчуття.. Ті, з ким приємно, з ким хочеться зустрітися.. Ті, хто засинає поряд вночі (дивно.. і приємно.. чому?), ті з ким засинаєш поряд.. Ті, хто обіймає і гріє спину, і ті, кому грієш сам спину, обіймаєш і оберігаєш.. Ті, кого ніколи не забудеш. Ті, кому допомагаєш кувати їхнє щасття..
Життя..

Sir Nickolas, 7.02.2007
Пожаловаться
Комментариев (4)
Отсортировать по дате Вниз
Крис_    01.03.2007, 14:43
Оценка:  0
Крис_
отже розмова вдасця....
Крис_    19.02.2007, 12:01
Оценка:  0
Крис_
дяки за те що ти є... ти маєш дещо мені сказати... тобто я хочу вибачитись за все і почути щось у відповідь... я сподіваюсь ти зрозумієш з нашого минулого - про що я.
Sir_Nickolas    19.02.2007, 12:01
Оценка:  0
Sir_Nickolas
Нам є що сказати одне одному...
І є про що поговорити..
Небо_    09.02.2007, 17:37
Оценка:  0
Небо_
Небо засумувала бо вперше стало погано не тим кому вона гріє спину...просто погано їй.
вона посміхається тільки для людей яких любить...чи для тих хто не зрозуміє...
Дякую,що допомагаєш мені...я справді вдячна...
Реклама
Реклама