Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Ударимо "Кочевником" по бездоріжжю і расп*здяйству життя....

9 февраля´07 17:34 Просмотров: 279 Комментариев: 0
День: четвер
ДВД: "Кочевник"

Те, що називається - "Від долі не втечеш" (набридла фраза "закон підлості"). Кілька місяців збиралася подивитись, діставала і ховала, скрізь із собою тягала, вже навіть поламала коробочку. Нарешті, вирішила бути твердою, "сьогодні або ніколи", виділила вечір, налила чаю. запхалася під ковдру, розвернула ноут - і....

....і на тридцять шостій хвилині перегляду диск накрився дупою.
Вечір, виділений на "сьогодні або ніколи", виявився порожнім. Сиджу з ноутом і переливаю порожнечу з пустого в порожнє. З правої півкулі в ліву.

Дуже гарний фільм. Молотки казахи, так красиво пропіарити свою країну. Це вам не примітивне "Помаранчеве небо". В титрах прізвища казахські й англійські. Сценарій цілком казахський, за основу взято сюжет з історії - і при цьому викладений по-голівудськи. Характерний стиль викладу, схожий на східну притчу - і при цьому по-голлівудськи адаптований для домогосподарок. Колоритні актори, відповідний антураж - але з максимальною орієнтацією на світову, тобто, ту ж таки голівудську естетику. Степові пейзажі, фольклорне вбрання, типажні обличчя, і при цьому така режисура і зйомка - просто по діагоналі написано на весь екран "КАЗАХИ Б ТАК НЕ ЗНЯЛИ!!!" А взагалі - прекрасний і оригінальний фільм. З учорашнього дня від слова "Казахстан" таке тепле-тепле враження - світле, пухнасте, ні на що не схоже, але більше все ж голівудське, ніж комуністично-середньоазіатське))) Спасибі казахам за такий приємний піар своєї країни, і спасибі тим, хто зробив це для казахів.
Маю нову ідею фікс, додивитись "Кочевника". Можливо, навіть куплю ще один диск - але ж наш національний український звір жаба не спить....

Реалії: лекція Пономаріва. Або ж - Пономарева, якщо бути грамотною.
"Охорониця неба". Гарно? Так перекладається моє ім"я з тої мови, з якої воно походить - з давньоєврейської. Дивно. Скрізь пишуть якесь занудство: "Анна - благодать, милість, доброта....." Про "охороницю неба" вперше почула від цього неквапливого, делікатного професора.

Минулого семестру я досить надовго затрималася в нього на заліку, хоча сам залік склала досить швидко. Ми завелися саме через моє ім"я. Сам винен чувак, не варто було питати, чому я не називаю себе Ганною, нєфіг ворушити стару дитячу травму! Чи то я сама винна, нє шоб викрутитись більш ввічливо. Коли бовкнула дещо справді некоректне (а саме, що Анна, на мою думку, це цілком український варіант імені, повноправний з Ганною, лише дещо аристократичніший, інтелігентніший) - і тут делікатний професор озвірів.... Всі мої найтвердіші аргументи, такі як "Анна Ярославна - королева Франції", "дружина Хмельницького - Гетьманова Хмельницька Богданова Анна", Франкове "Украдене щастя", - розмазюкав по плінтусах шановної аудиторії та різко попросив більше з ним не сперечатись.... Слава богу, залік я на той момент уже таки склала, та ще цього семестру має пережити екзамен.

Пари, йопть. Знову прийшло, наздогнало, нагадало дещо очевидне і накрило з головою каламутною зеленою хвилею. Голосне, біганинне, наповнене чим завгодно, крім здорового глузду - студентське життя.
Знову це. Знову прийшло. Без нього було так добре - навіщо?

"Охорониця неба".... Як же вчасно. Пробачу Пономаріву немислимо жахливу Ганну, а світові - загиблого "Кочевника". Це просто бомба. Щось має перевернутися в житті, щось. А може, вже перевернулося, лише повинна вдала мить, щоб це помітити.
Щось.
Пожаловаться
Комментариев (0)
Реклама
Реклама