Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

емоції і розум

5 мая´04 10:45 Просмотров: 373 Комментариев: 1
Знову я повертаюсь до цього питання... емоції і розум... одні надають перевагу першому, інші другому. Два ворогуючих табори... а чи може таке бути, що вони колись порозуміються? чи зможуть вони колись іти разом і співпрацювати? досвід показує, що ні. В будь-якій ситуації переважають або емоції, або розум. Люди страждають від надмірності і одного, і іншого. "Треба добре вміти розрізняти те, що ти бажаєш від того,що потрібно" - це прямий прояв домінування розуму. Це чудово!.. Але людина - це не машина, їй мають бути притаманні емоції, з їх, іноді, небажаними наслідками. Ідеальна ситуація, на мій погляд, це коли наш "всемогутній розум" з п'єдисталу своєї мудрості вміє закривати очі на маленькі шалості емоцій, знаючи при цьому, що якими б не були наслідки, він подолає все.
Людина народженна для страждання?.. можливо... не знаю... Але знаю точно одне - вона НЕ СТВОРЕНА для страждання! і якби людина це зрозуміла, наскільки кращим було б її життя! Але, що не дано, то не дано... Своє життя я люблю! і не дозволю йому мене зломати.
Пожаловаться
Комментариев (1)
Elisba  (аноним)  18.02.2008, 12:03
Оценка:  0
Elisba
Сонечко,людина не створена для стражданнь,та,але вона створена для того,щоб ПРОЙТИ ці страждання і дійти до усвідомлення того,що проходила вона оце все лиш для того,щоб зрозуміти сутність та ціну життя!
Донт край! :4:
Популярные заметки silentium!
Реклама
Реклама