Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Святослав Вакарчук ініціює соціальний проект "Книга Творить Людину"

19 февраля´07 22:22 Просмотров: 595 Комментариев: 2

Реноме українців, як найосвіченішої нації вже давно в минулому. Серед юного покоління, яке стане майбутнім країни, наразі спостерігається шокуюча байдужість до книги. Прийшов час визнати, що низький рівень зацікавлення молоді у читанні – це проблема.

Як мінімум, потрібно говорити про цю проблему, як максимум – спробувати змінити ситуацію.

Потребу у читанні слід розвивати, прищеплювати. Бажання читати має стати таким самим необхідним і природним, як дихати, відчувати тощо.

«Читати» мусить стати синонімом таких понять, як мислити і жити.

Адже, як сказав хтось з великих, ми є тим, що читаємо.

Відчуття реальності цієї проблеми і нагальності дій щодо її зміни спонукали Святослава Вакарчука до ініціювання соціального проекту «Книга творить Людину», спрямованого саме на заохочення громадськості до читання. У рамках проекту заплановані зустрічі зі школярами та студентством, а також придбання книг для дитячих будинків і шкіл України.

Святослав Вакарчук: «Ідея цього проекту – звернути увагу і молодих людей, і старшого покоління на Книгу. Книга, яка робить наше життя цікавішим, різноманітнішим і врешті-решт успішнішим. Інтелектуальний рівень нації прямо-пропорційний до щастя і добробуту цієї нації. Деколи мені стає просто страшно від того, як мало ми знаємо, а головне – хочемо знати.

Любов до читання – перший крок, щоб змінити це.

Людина, яка мало знає приречена на залежність. Неграмотна нація – залежна нація. Сподіваюся, ми разом зробимо так, щоб ці слова ніколи не говорили про Україну.»Висловлюємо подяку усім, хто підтримав це добре починання Святослава Вакарчука і посприяв у його реалізації.

Вдячні особисто Олександру Корєшкову (режисер відео), Даркові Скульському та Олі Яковлевій (“Radioaktivefilm”), Олександрі Коваль (Форум видавців), Олександру Афоніну (Українська асоціація видавців і книгорозповсюджувачів), Наталії Похилько, Сергію Созановському, Наталії Джунь, Юрію Морозову, Генадію Кондаурову, Івану Адамчуку, Юрію Стецю, Сергію Затулі, Олександру Богуцькому, працівникам компанії «EURO RSCG Kiev», Юлії Фалюш.

Коли в твоїх руках цілий світ образів,

і перед очима розгортаються найнеймовірніші історії,

коли твої пальці гортають чужі долі,

коли дихаєш і мрієш разом з героями книг,

хочеться самому творити і дарувати світу те, що допомагає жити.

Пожаловаться
Комментариев (2)
Отсортировать по дате Вниз
Love_Лера    04.03.2007, 22:52
Оценка:  0
Love_Лера
реклама по тв дурна..і на кожному столбі він..прям вже бісить...бачила новий кліп ОЕ? і як тобі?
ELZZZA    04.03.2007, 22:52
Оценка:  0
ELZZZA
НІ, а мені реклама навпаки дужжже подобається. Кліп звичайний кийсь, вже набрид. І репертуарчик в них щось косить останнім часом...
Реклама
Реклама