Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Не засліплюй мені очі, ти завжди коли дивишся на мене, я відвертаюсь

20 февраля´07 11:16 Просмотров: 629 Комментариев: 3
Не засліплюй мені очі, ти завжди коли дивишся на мене, я відвертаюсь...твій погляд дуже яскравий. Чому хлопці не вміють говорити красиво?
Я ходила по білому килиму в одних шкарпетках, не відчувала нічого, ні холоду, ні болю, а тим паче – я не відчувала тебе, я звільнилася. Сніг сьогодні не холодний, а навпаки. Я пішла від тебе пішла, так, я це зробила, аж не віриться, я ніколи не хотіла цього, ніколи не думала шо піду від тебе, ніколи я такого не відчувала, я завжди була закохана. Та сьогодні до мене це все так несподівано прийшло. Шо я навіть не вдяглася, тепер в шкарпетках ходжу по свойому улюбленому килимі, завжди любила його. Куди мені піти? Та це не проблема, проблема шо ти без мене будеш робити? Та чому так несподівано зникло кохання… Незабаром день святого Валентина. Ніколи не любила це свято, мені ніколи не приходили листівки з зізнаннями, але я не засмучувалась, я просто ненавиділа це свято, а тепер ше більше. Я хочу повернутися, та не зроблю це нізащо… Так… я не повернусь… Дивно, але ні краплини смутку в мене немає, ніби все так і повинно було бути. Я вирішила собі дуже давно, що коли зрозумію, що не кохаю людину я піду від неї, піду щоб не брехати ні собі, ні їй. Коли зникне кохання я піду. Так і зробила, воно кудись зникло. Просто сьогодні я зрозуміла шо не кохаю, і більше не повернусь. Чому? Шо сталося? Я не знаю?
Крізь мене проходить багато думок, багато відчуттів, але найсильніше відчуття пофігізму. Зараз я йду по білому килиму, так, мені не холодно, просто з моїх очей крапають краплини мого неіснуючого кохання. Куди я піду? Не знаю! Але знаю одне я точно не повернусь туди звідки пішла, не повернусь туди де тепло, де завжди мене кохатимуть - до нього……


Пожаловаться
Комментариев (3)
Отсортировать по дате Вниз
LaSG    20.02.2007, 16:07
Оценка:  0
LaSG
вчасно...
Arividerchi    20.02.2007, 12:33
Оценка:  0
Arividerchi
:62: Красиво...
Solnushko_р  (аноним)  20.02.2007, 11:30
Оценка:  0
Solnushko_р
Красиво написано..
Реклама
Реклама