Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Любовний темперамент власників різних груп крові

20 февраля´07 23:36 Просмотров: 3717 Комментариев: 16
30 років тому доктор Масахіко Номі опублікував книгу, в основі якої лежала впевненість вченого в тому, що біохімічний склад крові визначає різні типи людської особистості...
Вона називалася "Ви такі, яка ваша група крові" і розійшлася в Японії тиражем у кілька сотень тисяч екземплярів. З тих пір ідея Номі захопила увесь світ. Особливу популярність набула дієта " групи крові". За її допомогою худнув навіть віце-спікер Держдуми Росії Володимир Жириновський.
Недавно син і послідовник засновника навчання Тосікака Номі випустив книгу про залежність сексуальності людини від групи крові. У країнах Азії вона стала бестселером, і поцікавитися при романтичному знайомстві групою крові вже вважається правилом гарного тону.


Вчені-гематологи (фахівці, що вивчають кров) вже давно довели, що сексуальність людини визначається наявністю в крові статевих гормонів. Тосікака Номі, у свою чергу, виявив, що кожній групі крові властиві певна кількість і певний склад цих гормонів.
Отже, любовний темперамент власників різних груп крові - O(I), А(II), B(III), AB(IV) - відрізняється.
З народження людина одержує один з чотирьох закладених природою типів сексуальності, який з роками майже не змінюється.

Група О(I)
Люди з цією групою крові енергійні, товариські, мають силу волі, пробивну здатність, вміють налагоджувати контакти, чим частенько користуються. І чоловіки, і жінки цієї групи швидко знайомляться й у перший же вечір можуть перейти до сексуальних відносин. Можливо, це обумовлюється їхньою схильністю до алкоголю. Правда, зранку партнери з легкістю можуть розбігтися і більше ніколи не побачитися, про що жоден з них не буде шкодувати.
У ліжку вони досить темпераментні, із задоволенням фантазують і експериментують, найчастіше просто невтомні.
Жінок цієї групи з легкістю можна схилити до орального сексу у туалеті нічного клубу або на робочому місці. У ліжку віддають перевагу, щоб чоловік був позаду або зверху.
Чоловіки швидко загоряються і можуть без докорів сумління зрадити своїй дружині з першою зустрічною, але кунілінгусом здатні зайнятися винятково з постійною партнеркою.

Група А(II)
Вважається, що її носії - це сумлінні, сором\'язливі люди, які акуратно виконують свої обов\'язки. У житті їх сміливо можна назвати втіленням досконалості. Звичайно вони швидко просуваються службовими сходами, а все інше вважають другорядним. Якщо вони беруться за якусь справу, то обов\'язково виконують її добре. Вони вірні друзям, рідним і близьким. У них достатній, хоча і не надто бурхливий темперамент. Трудоголіки в роботі, вони не завжди готові зайнятися сексом, і раз на раз у їхньому випадку не приходиться. Вони однаково можуть як і вразити партнера фонтаном сексуальності, так і розчарувати. У першому випадку секс здасться ідеальним і повторення удачі вже залежатиме від партнера, у другому - не слід впадати у відчай, треба дати їм ще один шанс.
Сексуальних заборон для людей даної групи не існує. Вони готові робити все, на що згодний партнер. Секс у такому випадку буде приносити повне задоволення.

Група В(III)
Чуттєві натури, тонкі, обдаровані люди, надійні колеги і друзі. І в роботі, і в сексі вони висувають високі вимоги до себе, колег і до друзів. За зовнішнім спокоєм і незворушністю приховується чуйна, ранима душа. Вони можуть здаватися холодними, але коли мова йде про любов, їхні почуття можуть прорватися бурхливо і нестримно!
Чоловіки цієї групи частіше інших страждають імпотенцією, а також схильні до садомазохізму. Але це - у гіршому випадку. У кращому - вони дуже ніжні і турботливі коханці.

За ствердженням японських дослідників, люди з негативним резус-фактором, незалежно від групи крові, більш сексуальні, ніж власники позитивного резус-фактора

Що стосується дам, то секс для них - обов'язкове доповнення до повсякденного життя. Вони можуть піти на поводу в партнера, який зумів пояснити, що зайнятися сексом, наприклад, у ботанічному саду дуже цікаво і сучасно.

Група АВ(IV)

Люди з цією групою крові піддаються нехай не завжди явним, але сильним пристрастям. Вони віддаються на волю почуттів, але ніколи не спалюють останній місток, щоб у випадку чого повернутися. Кохання для них - не стільки радість, скільки джерело душевного розладу. Постійні ревнощі і підозрілість, болісні сумніви змушують їх займатися сексом щораз як востаннє.
І чоловіки, і жінки з IV групою крові часто мають нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

Довідка
- Наявність у людей груп крові, які відрізняються за біохімічним складом і білковою структурою, у 1900 році відкрив австрійський вчений Карл Ландштейнер. У 1907 році чеський учений Ян Янські запропонував їхню класифікацію на чотири групи. Першими шукати залежність характеру від групи крові стали японці.
Під час Другої світової війни в Японії з урахуванням груп крові формувалися елітні підрозділи армії і флоту. В камікадзе, наприклад, найчастіше потрапляли чоловіки з I групою крові.(с)Пожаловаться
Комментариев (13)
Отсортировать по дате Вниз
Korrektors    28.02.2007, 14:21
Оценка:  0
Korrektors
Нет, японцы все-таки правы!!! Или я себе безудержно льщу :7:
Tuchka_Zolotaya    28.02.2007, 14:21
Оценка:  0
Tuchka_Zolotaya
Смотря о какую групу крови ты имеешь ввиду:)
Так ІІ или ІІІ? Или ты о резусе?
Если о резусе, то не льстишь...
DerEiner    22.02.2007, 21:09
Оценка:  0
DerEiner
Упс...чего только в книгах не прочитаешь
Tuchka_Zolotaya    22.02.2007, 21:09
Оценка:  0
Tuchka_Zolotaya
аха:)
Лиз@вет@    22.02.2007, 15:37
Оценка:  0
Лиз@вет@
"2"+ :01:
люди с этой групой крови помоему чаще свего встречаються
Tuchka_Zolotaya    22.02.2007, 15:37
Оценка:  0
Tuchka_Zolotaya
В Европе да. Чаще всего 1-я и 2-я групы. В Азии много 3-й, а 4-я частенько встречаеться в странах со смешаными нациями: США, Австралия, Канада.
Мурр-Rена    21.02.2007, 15:44
Оценка:  0
Мурр-Rена
Рациональное зерно в этом есть, конечно. И настроение подымает. Прочитала о себе и даже гордость какую-то ощутила :4: :4: :4:
Tuchka_Zolotaya    21.02.2007, 15:44
Оценка:  0
Tuchka_Zolotaya
:)
PadreМaFFioza    21.02.2007, 10:07
Оценка:  0
PadreМaFFioza
у меня тоже 2+, кстати эту инфо я когда-то слышал и немного позабыл, ща изучу снова :06:
Tuchka_Zolotaya    21.02.2007, 10:07
Оценка:  0
Tuchka_Zolotaya
Удачки и вдохновения, брат:)
Реклама
Реклама