Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

Мій новий друг...

20 февраля´07 23:41 Просмотров: 645 Комментариев: 5
В мене з'явився новий друг...Він хороший...Добрий...Класний...Але...Його стало забагато в моєму житті...Просто забагато...Ми щодня спілкуємся,здзвонюємся,смс пишем,в аські спілкуємся...Це класно!Але в міру!Все класно в міру!Бо коли це стає занадто,це все починає набридати...Просто набридати...Надмірна увага до тебе...Надмірна опіка...Можливо я якась неправильна,але мене це потроху починає бісити!Ні,не в тому справа,що він якийсь нецікавіий чи ще щось!Його просто стало багато в моєму житті!..Нещодавно мені цю фразу говорила моя подруга.Але говорила це по відношенню до мене!Вона казала:"Не пиши йому!Не треба,щоб тебе було забагато в його житті..."А я не вірила і не могла навіть уявити,як це - забагато в житті?!А тепер я таки накінець зрозуміла зміст цього висловлювання.Просто я це відчула на собі!..Але вже з іншого боку...Хоча людина,про яку ця подруга мені писала,мабуть,таки відчула те ж саме по відношенню до мене...А жаль...Я зовсім не хотіла,щоб так трапилось!Я просто хотіла бути поруч...І щоб він теж був поруч...Але...Не так сталося,як гадалося...Може це і неправильно в якійсь мірі...Може пізніше ми зрозумієм,що зробили помилку...Але це буде тоді,коли ці розуміння будуть неактуальними...Але все одно,любий,коли читатимеш це все(а я майже впевнена в тому,що ти таки будеш це читати),подумай!Подумай про це все...Подумай про нас...Ой,що це я таке кажу???Що таке "НАС"???Нас не було,нема і,мабуть,не буде...Хоча...Хто знає..Надія вмирає останньою!
Пожаловаться
Комментариев (5)
Отсортировать по дате Вниз
Esperanza    22.02.2007, 22:53
Оценка:  0
Esperanza
ні,сонце...я розумію набір цих понять: багато смс...розмов... Тільки просто не можу дотелепать як це може не подобатись від коханої людини :04:
WikalaTka    21.02.2007, 02:05
Оценка:  0
WikalaTka
розумію... знаеш, е такий вислів про кохання, але для мене він ще й про дружбу, та взагалі про відносини: "Люьовь, как ртуть, можно удержать её в открытой ладони, но не в сжатой руке"
MrTango    20.02.2007, 23:58
Оценка:  0
MrTango
длинный текст... ключевая фраза ИМХО "Нас не було,нема і,мабуть,не буде..." после этого по логике вещей ставится точка и пошли в разные стороны искать дальше...
так что, парень, если ты читаеш, иди искать дальше...
Esperanza    20.02.2007, 23:51
Оценка:  0
Esperanza
...Блін...поясніть мені, що таке надмірна увага так,щоб мені це стало зрозумілим...не можу я зрозуміти...ні, я розумію,що воно є...бо деякі про це ось тута написали :05: ...але як це відчути? Знаю, що від цієї надмірної уваги втомилась колись моя кохана людина і поставила такий грандіозно великий бар"єр,що тепер, щоб написати йому смс потрібна супер вагома причина...не розумію я цієї надмірної уваги...і мабуть не зрозумію... :04:
Olysik!    20.02.2007, 23:51
Оценка:  0
Olysik!
Як же тобі це пояснити...Надмірна увага - це коли певної людини в твоєму житті забагато...Коли він весь час нагадує тобі про своє існування...Коли він занадто часто дзвонить,пише...Оце для мене і є надмірна увага!
Реклама
Реклама