Закрыть
Все сервисы
Главная
Лента заметок
Теги
Группы
Рейтинги

У що я вірю

22 февраля´07 12:29 Просмотров: 497 Комментариев: 10
У що я вірю?
Я вірю, що життя – то великий ілюзіоніст. Щоразу воно підставляє тобі у приємному вигляді той чи інший факт, ту чи іншу подію. Тих чи інших людей. Ти можеш дожити і не відвести очей від мозаїки до того моменту, коли малюнок зміниться. І тоді побачиш нову ілюзію.
Я не вірю в кохання. Я вірю у сексуальний потяг і у свідомий вибір. Я також вірю у раптову втрату здорового глузду і дію алкоголю. Я не вірю у жертви. Щоразу, коли хто-небудь ніби жертвує чимось суттєвим, він, цей хтось, отримує задоволення від усвідомлення свого альтруїзму у багато разів більше, ніж те, що він втратив.
Я вірю у миттєву і тривалу насолоду. Я не вірю у вірність і моногамію. Я знаю точно, коли ти втрачаєш пильність, тобі підставляють ногу. Я знаю, коли тобі тяжко, ніби по закону Мерфі, тобі зроблять таку неприємність, що ти одразу усвідомиш, який щасливий ти був перед тим.
Я вірю у людський егоїзм. Я знаю, ніхто не любитиме тебе більше тебе самого і твоїх батьків – бо вони люблять у тобі себе. Я знаю, що найцінніше, що є в людини – це вона сама, бо тільки вона сама здатна витягнути себе з порожнечі.
Я також вірю в самотність. Ти ніколи не буваєш з кимсь, а завжди ідеш сам один по викладеному лише для тебе шляху.
Я також вірю, що все те, у що я вірю – це сукупність моїх власних ілюзій )))
Пожаловаться
Комментариев (7)
Отсортировать по дате Вниз
Allcapone    19.03.2007, 15:57
Оценка:  0
Allcapone
тоже очень много про это думал!Прочитал Карлоса Кастанеду "Сказка о Доне Хуане" перевернул мышление с ног на голову, как в сказке "Алиса в стране чудес" мир по другому воспринимать начал!
oiseau_orange    19.03.2007, 15:57
Оценка:  0
oiseau_orange
про что конкретно ты много думал? Одна книжка - и мышление на голову перевернула? Будешь часто читать - может и вытошнить твоё мышление))
братец_Кролег    06.03.2007, 00:55
Оценка:  0
братец_Кролег
браввада и позёрство,ме так паказалас .
oiseau_orange    06.03.2007, 00:55
Оценка:  0
oiseau_orange
пробэбли))
Реклама
Реклама